Ppcentershop mění název na Natima

Každý přemýšlí o změně světa, ale nikoho nenapadne změnit sám sebe.
Lev Tolstoj (1828-1910)

Možná jste si už při pohledu na náš web všimli, že se na něm zobrazují dva názvy. Starý známý ppcentershop, pod kterým náš e-shop znáte, ale také se tam objevuje výraz Natima s logem lístečku. Není to žádná náhoda nebo chyba, ale zkrátka vývoj, který se nezastavuje ani v oblasti názvů e-shopů. Název ppcentershop je sice zavedený a vy jej dobře znáte, ovšem po dlouhém zvažování jsme se rozhodli pro vás připravit něco stručnějšího a údernějšího.

NATIMA-bez sloganu (fialové)

Proč změna a co je na pppcentershop nevyhovujícího?

Nechceme říkat, že je něco špatně, ale snažíme se stále vzdělávat, jít s dobou a poslouchat naše zákazníky. Krásně to je vidět i na nabízeném sortimentu v našem e-shopu. Snažíme se neustále zařazovat často žádané novinky a rozšiřovat produkty do více kategorií. Ukázkou může být nová značka doplňků stravy Solgar, potřeb pro maminky a jejich miminka Sleepee nebo například zdravých a kvalitních potravin Allnature či Alce nero.

Kromě širokého výběru kvalitních produktů, nízkých cen, rychlé a spolehlivé dopravy a zákaznické podpory, bychom vám touto změnou chtěli usnadnit také zapamatování názvu, psaní do vyhledávače nebo také například vyslovování.

Dlouho jsme přemýšleli, jaký název by mohl splňovat nároky moderního a náročného zákazníka. Vymyslet opravdu originální a neokoukaný název je dnes velmi těžké. Spojením všech požadavků jsme se nakonec rozhodli pro nový název e-shopu – Natima. Jak se vám líbí? Podle našeho názoru splňuje vše, co bylo v předchozích odstavcích uvedeno. Doufáme, že si na tento nový název, stejně jako my, brzy zvyknete a změnu také oceníte. Natima.cz i přes změnu názvu zůstane vaším oblíbeným e-shopem, který nabízí:

  • širokou škálu produktů pro zdravý životní styl
  • věrnostní program pro stálé zákazníky
  • vlastní značku produktů, ale současně i všechny světové značky
  • expedici ten samý den, který provedete objednávku a platbu
  • slevy na první nákup
  • pravidelné akce na oblíbené produkty
  • rychlou komunikaci a vyřízení všech vašich požadavků

Nyní už znáte důvody, které nás vedly k tomu, stát se více světovými a zvolit nový název e-shopu. Věříme, že vám tím nezpůsobíme žádné potíže ani těžkosti, a že s námi zůstanete i s novým názvem. Nic jiného se u nás totiž nemění. Stále s vámi zůstáváme ve stejném týmu lidí pracujících na vyřízení všech vašich objednávek a požadavků, při zachování široké nabídky produktů a služeb. Zatím tedy pro větší přehlednost necháváme na našem e-shopu názvy oba – ppcentershop i Natima, ale postupně se kompletně změníme pouze na Natima. S definitivní změnou názvu se můžete těšit také na zbrusu nový, přehledný a modernější design našich stránek. Těšíme se na vaše objednávky a zpětnou vazbu!