Sladidla

Sladidla jsou důležitou součástí mnoha jídel a nápojů, šťáv, a výběr zdravějších alternativ může mít pozitivní vliv na celkové zdraví. Mezi populární přírodní sladidla patří kokosový cukr a březový cukr, které nabízejí jedinečné vlastnosti a chuťové profily.

2 položek celkem
Allnature Kokosový cukr BIO, 500 g
125 Kč

Kokosový cukr Allnature je oblíbenou náhradou za nejčastěji používaný bílý rafinovaný cukr nebo cukr třtinový. Kokosový cukr Allnature se získává podobně jako kokosový sirup z...

Kód: 10007 V
NATIOS Xylitol, Březový cukr, 1000 g
359 Kč

Xylitol (březový cukr) vypadá a chutná jako obyčejný cukr, ale má o 40 % méně kalorií. Xylitol se v malém množství nachází v mnoha druzích ovoce a zeleniny, a proto je...

Kód: 5518

Kokosový cukr je získáván z nektaru květů kokosových palem a je ceněný pro svůj bohatý karamelový aroma. Toto sladidlo je skvělou alternativou ke klasickému bílému cukru, nabízí podobnou sladkost, ale s nižším glykemickým indexem, což je lepší pro udržení stabilní hladiny cukru v krvi.

Březový cukr, známý také jako xylitol, je sladidlo, které má podobnou sladkost jako běžný cukr, ale obsahuje méně kalorií a nezpůsobuje výrazné zvýšení hladiny cukru v krvi. Je oblíbený pro svou čistou, osvěžující chuť a je často používán v žvýkačkách a zubních pastách pro své zubní benefity.

Tyto přírodní sladidla jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají alternativy ke konvenčním sladidlům, a nabízejí zdravější způsob, jak přidat sladkost do jídel a nápojů bez negativních dopadů na zdraví.