Sladké ořechy

Sladké oříšky jsou dokonalou kombinací výživné hodnoty a lahodné chuti, ideální pro zdravé mlsání. Nabídka zahrnuje různé druhy oříšků, jako jsou oříšky v čokoládě, kešu ořechy, pistácie a pražené arašídy. Tyto produkty jsou vybrány pro jejich kvalitu a chuť, poskytujíce vynikající zdroj energie a živin.

8 položek celkem
GRIZLY Kešu v 53% hořké čokoládě, 500 g 3
209 Kč

Vyzkoušejte lahodné kešu oříšky, plné zdravých tuků a bílkovin, zalité v kvalitní hořké čokoládě, bez výčitek.

Kód: GR101
GRIZLY Kešu v jogurtové polevě, 500 g
179 Kč

Vychutnejte si lahodné kešu oříšky obalené v jemné jogurtové polevě a přeneste se do světa pochoutek, které Vás neomrzí.

Kód: GR104
GRIZLY Kešu v mléčné čokoládě, 500 g
189 Kč

Máslové nasládlé kešu oříšky vysoké kvality zalité v mléčné čokoládě jsou senzační sladkou odměnou. Pochutnejte si na nich ke kávě.

Kód: GR105
GRIZLY Mandle tříbarevné, 500 g 2
Akce
199 Kč –6 %
186 Kč

Mandle v hořké čokoládě, v jogurtové a karamelové polevě jsou výborným mlsáním pro celou rodinu.

Kód: GR108
GRIZLY Mandle v mléčné čokoládě se skořicí, 500 g
199 Kč

Pro zakoupení tohoto produktu je důležité mít pevnou vůli, jakmile totiž jednou sáček otevřete, je velmi těžké přestat mlsat.

Kód: GR103
GRIZLY Mandle v mléčné čokoládě, 500 g
199 Kč

Nutričně bohaté mandle vysoké kvality zalité v mléčné čokoládě jsou senzační sladkou odměnou. Pochutnejte si na nich ke kávě nebo k čaji.

Kód: GR106
GRIZLY Arašídy v mléčné čokoládě, 500 g
Akce
139 Kč –6 %
130 Kč

Nechceme se nad tím to produktem rozplývat jak nad nějakou sladkostí, ale od těchto arašídů se nebudete schopni odtrhnout. Arašídy jsou nejdříve gumírovány v cukru a teprve poté...

Kód: GR116
GRIZLY Mandle v jogurtové polevě, 500 g
% VÝPRODEJ
169 Kč

Nevíte co si dát ke kávě? Co takhle tyto vynikající mandličky zalité v jemné jogurtové polevě místo zákusku.

Kód: GR102

Oříšky v čokoládě jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají sladkou pochoutku, ale zároveň chtějí zůstat u zdravějších možností. Kešu ořechy, včetně varianty "Kešu Natural", jsou oblíbené pro svou jemnou chuť a mnohostranné využití v kuchyni. Pistácie jsou známé pro své výživné benefity a vynikající chuť, ideální jako snack nebo jako přísada do salátů a dezertů.

Pražené arašídy nabízejí klasickou chuť, která je ideální pro rychlé svačiny nebo jako součást různých kulinářských receptů. Tyto sladké oříšky jsou nejen chutné, ale také poskytují důležité vitamíny, minerály a zdravé tuky, které jsou důležité pro zdravou a vyváženou stravu.