Sycené nápoje

Sycené nápoje s yerba maté a matcha pro přirozený energetický zvýšení. Zdravá alternativa k energetickým nápojům, ideální pro osvěžení během dne.

2 položek celkem
Mizu Matcha Yuzu, Yerba Mate, Lehce sycené, 330 ml 2
39 Kč

Nápoj Mizu Matcha Yuzu od společnosti Vitamizu je sycený nápoj s yerba maté a extraktem matcha, který je díky svému složení skvělou alternativou energetických nápojů. Nápoj v...

Kód: 18417
Mizu Mate Classic, Yerba Mate, Lehce sycené, 330 ml 2
39 Kč

Nápoj Mizu Mate Classic od Vitamizu je sycený nápoj s extraktem z yerba maté Chimarrao, který je díky svému složení skvělou alternativou energetických nápojů. Nápoj v plechovce...

Kód: 18292

Mizu Matcha je jednou z možností v kategorii sycených nápojů na Natima.cz, která nabízí osvěžující a zdravější alternativu k tradičním slazeným nápojům. Tento nápoj kombinuje výhody matcha čaje, který je známý pro své antioxidanty a zklidňující účinky, s příjemným osvěžením syceného nápoje.

Matcha, japonský zelený čaj ve formě jemného prášku, je ceněná pro svůj vysoký obsah antioxidantů, včetně EGCG (epigalokatechin galátu), který má prospěšné účinky na zdraví. Mizu Matcha může pomoci zlepšit koncentraci a uklidnit mysl, zatímco poskytuje mírný povzbuzující účinek díky přirozenému obsahu kofeinu v matcha.

Nápoj je vhodný pro ty, kteří hledají zdravější možnosti pití, které podporují jak tělesné, tak duševní zdraví. Mizu Matcha je také atraktivní volbou pro milovníky čaje a ty, kteří se snaží najít alternativy k kávě nebo tradičním energetickým nápojům.