Doplňky stravy

Společnost Himalaya byla založena už v roce 1930 v Indii pokorným a oddaným mužem, panem M. Manalem. Jeho inspirací byli vesničané, kteří využívali kořeny místních bylin ke krmení slonů, aby uklidnili rozrušené stádo. Od té chvíle se jeho snem stalo objevování tajemství přírody. Byl odhodlán přinést lidem příslib léčivé síly přírody a využít k tomu vědecký výzkum. Celé dny trávil jízdou na kole lesy Barmy a poznáváním bylin od místních léčitelů. Věřil, že by mělo být vědecky dokázáno, že bylinné léky fungují. Zastavil náramky své matky a koupil první ruční tabletovací stroj. Tak položil v roce 1930 základy společnosti Himalaya.

Vizí Himalaya bylo přinést tradiční indickou vědu ajurvédu do společnosti v moderní podobě jako je moderní medicína. Ájurvédská medicína (přírodní bylinné přípravky) se praktikuje již více než 7000 let k léčbě různých symptomů.

Společnost Himalaya se zavázala vyrábět přírodní, účinné a bezpečné produkty, které pomáhají lidem vést bohatší, zdravější život a zůstat zdraví. Tyto kvalitní výrobky jsou zaměřeny na výsledky a jsou schopné působit bez ovlivnění jakýchkoli jiných aktuálně používaných léků.

Dnes je Himalaya přední světovou organizací pro zdraví a bylinnou léčbu s téměř 500 produkty ve více než 100 zemích, která je široce doporučována lékaři po celém světě.

24 položek celkem
Himalaya Liv 52 100 tablet zdraví jater
VIP
199 Kč

Liv 52 disponuje kombinací bylin, které podporují normální funkci a zdraví jater. Podporují také normální trávení, funkci žlučníku a normální činnost močových cest.

Kód: 8005734
Himalaya Liv 52 DS (Double Strength), 60 tablet zdraví jater
249 Kč

Liv 52 DS (Double Strength, dvojitá síla) disponuje kombinací bylin, které podporují normální funkci a zdraví jater. Podporují také normální trávení, funkci žlučníku a normální...

Kód: 5074
Himalaya Herbals Cystone 100 tablet ovlivňuje ledviny a močové cesty
249 Kč

Cystone je přírodní přípravek obsahují látky, které příznivě působí na funkci ledvin a močové cesty.

Kód: 2813
Himalaya AyurSlim 60 kapslí kontrola hmotnosti, snížení cholesterolu a glukózy (kopie).jpg
VIP
199 Kč

AyurSlim disponuje kombinací bylin, jejichž hlavním účinkem je kontrola tělesné hmotnosti a udržování normální hladiny cholesterolu a glukózy v krvi.  

Kód: 3346
Himalaya Herbals Ashvagandha 60 kapslí duševní činnost, energie a celkové zdraví kopie
179 Kč

Ashwagandha (Vitánie snodárná, také indický ženšen) je bylina, která se široce používá v tradičním bylinném systému v Indii.

Kód: 2792
Himalaya Herbals Rumalaya forte 60 tablet na kosti a klouby
239 Kč

Rumalaya forte má pozitivní účinky na svalový a kosterní systém.

Kód: 2816
Himalaya Herbals Gasex 100 tablet ovlivňuje trávení, hladinu cukru a cholesterolu kopie
VIP
199 Kč

Gasex je bylinná směs se spoustou pozitivních účinků. Napomáhá normálnímu trávení a udržovat zdravý trávicí trakt, podporuje imunitu, pomáhá udržovat normální hladinu cukru a...

Kód: 2849
Himalaya PartySmart, Pro lepší rána, 10 kapslí 1
Tip
249 Kč

PartySmart jsou speciálně vyvinuté kapsle, které vám usnadní rána po noční zábavě. Byliny obsažené v přípravku PartySmart podporují funkce jater během spánku, takže se probudíte...

Kód: 8008659
Himalaya Herbals Koflet H s medem a zázvorem 12 pastilek 2
89 Kč

Himalaya Koflet-H s medem a zázvorem jsou pastilky, které napomáhají normálnímu stavu dýchacích cest. Koflet-H je vhodný pro celou rodinu.

Kód: 3638
Himalaya Herbals Koflet H s medem a pomerančem 12 pastilek 2
69 Kč

Himalaya Koflet-H s medem a pomerančem jsou pastilky, které napomáhají normálnímu stavu dýchacích cest. Koflet-H je vhodný pro celou rodinu.

Kód: 3639
Himalaya Karela (Bitter melon, Hořká okurka), 250 mg, 60 kapslí
189 Kč

Karela Himalaya je bylinný přípravek připravený z extraktu plodů Karely (Momordica charantia - bitter melon, hořká okurka). Tato bylina je spojováná s podporou zdravého...

Kód: 5497
Himalaya Herbals Koflet H s medem a citronem 12 pastilek 2
69 Kč

Himalaya Koflet-H s medem a citronem jsou pastilky, které napomáhají normálnímu stavu dýchacích cest. Koflet-H je vhodný pro celou rodinu.

Kód: 3637
Himalaya Abana 60 tablet na cholesterol
229 Kč

Himalaya Abana je produkt, který obsahuje kombinaci 40 různých bylinek a extraktů, ze kterých většina pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi a podporovat celkové...

Kód: 4069
Himalaya Herbals AMLA (Amalaki) 60 kapslí na imunitu
189 Kč

Amalaki (indický angrešt) podporuje imunitu a díky tomu, že je jedním z nejlepších zdrojů vitamínu C na světě. Podporuje normální trávení a přispívá ke zdraví trávicího traktu. 

Kód: 2843
Himalaya Arjuna Heart Wellness, Vrcholák pravý Zdraví srdce, 60 rostlinných kapslí
159 Kč

Terminalia arjuna (Vrcholák pravý) je listnatý strom vyskytující se v celí Indii. Kůra tohoto stromu se používá již více než tři tisíce let a je tradičně využívána na podporu...

Kód: 5187
Himalaya Arjuna, Vrcholák pravý, 60 rostlinných kapslí
239 Kč

Terminalia arjuna (Vrcholák pravý) je listnatý strom vyskytující se v celí Indii. Kůra tohoto stromu se používá již více než tři tisíce let a je tradičně využívána na podporu...

Kód: 4873
Himalaya Herbals Asparagus (Shatavari) 60 kapslí ovlivňuje reprodukční systém žen a menopauzu 2
189 Kč

Asparagus (chřest / Shatavari) pozitivně ovlivňuje reprodukční systém žen a menopauzu. Zároveň také zajišťuje před a po menstruační komfort.

Kód: 2798
Himalaya Koflet Sirup, 100 ml
Himalaya Koflet Sirup, 100 ml
Momentálně nedostupné
219 Kč

Koflet sirup je produkt určený pro podporu dýchacího systému.

Kód: 4642
Himalaya Liv 52 Sirup, 100 ml 2
Himalaya Liv 52 Sirup, 100 ml
Momentálně nedostupné
199 Kč

Liv 52 sirup disponuje kombinací bylin, které podporují normální funkci a zdraví jater. Podporují také normální trávení, funkci žlučníku a normální činnost močových cest.

Kód: 4645
Himalaya Menosan, 60 tablet 2
179 Kč

Menosan je produkt určen především pro ženy. Jedná se o kombinaci bylinek, které mají pozitivní vliv na zdraví a funkci ženských reprodukčních orgánů.

Kód: 4648
Nahoru
Další produkty