Věrnostní program

vernostni-program-do-popisku

ZA VĚRNOST JSME VDĚČNÍ!

Vážení zákazníci,

aby pro vás nakupování bylo příjemnější a měli jste nákupy ještě raději, rozhodli jsme se spustit nový věrnostní systém slev s účinností od 26. 4. 2022.

Hned po registraci získáváte automaticky slevu 2% na každý další nákup. Součtem hodnot všech vašich objednávek Vám roste vaše sleva, která může dosáhnout až 8% na celý náš sortiment. Započítávají se pouze zaplacené a doručené objednávky.

Registrovaným zákazníkům, kteří u nás již v minulosti nakoupili, se sleva automaticky načte do jejich profilu.

Po přihlášení vidíte na našem e-shopu již ceny po slevě, není tedy nutno nikam zadávat žádný kód.

Výše slev podle celkové hodnoty objednávek:

Hodnota objednávek Výše slevy
za registraci 2%
od 2.000 Kč 3%
od 4.000 Kč 4%
od 8.000 Kč 5%
od 14.000 Kč 6%
od 20.000 Kč 7%
nad 30.000 Kč 8%

uvedené částky jsou včetně DPH.

Podmínky věrnostního programu:

1) Nutné je vytvoření registrace na našem e-shopu - registraci provedete zde/registrace/  Po registraci získáváte automaticky slevu 2 %.

2) Aby se Vám objednávka započítala do vašeho uživatelského profilu, musíte být při jejím vytvoření PŘIHLÁŠENI! Přihlásíte se vpravo nahoře a na mobilních telefonech vlevo nahoře po kliknutí na ikonku osoby.

3) Maximální možná sleva, kterou můžete dosáhnout je 15 %. Týká se to případů, kdy se Vám slevy sčítají například při využití slevového kupónu, který jsme Vám zaslali do emailu. Máte-li tedy slevovou hladinu např. 7 % a my Vám zašleme kupón na dalších 10 %, tak nebudete mít slevu 17 %, ale pouze 15 % (7 % + 8 % z kupónu).

4) K udržení si slevové hladiny je nutno provést nákup alespoň jedenkrát za 365 dní od posledního nákupu.

5) Věrnostní sleva platí také na zlevněné zboží.

Upozornění:

Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit podmínky tohoto věrnostního programu. Slevy nejsou právně vymahatelné. Vyhrazujeme si právo vyloučit z programu zákazníky s nadměrným množstvím vratek.