Rosita

Rosita logo ppcentershop natiosČistota oceánu přímo na vaší lžíci

Výživné oleje z rybích jater čerstvě vylovených z oceánu ve volné přírodě

Ve společnosti Rosita Real Foods získávají divoké tresky z odlehlého pobřeží severního Norska z udržitelných zdrojů, aby mohli dodávat nejčistší olej z rybích jater na světě. Jejich životním posláním je podporovat uzdravení a zdraví rodin na celém světě pomocí bohatých a jedinečných živin obsažených v jejich čerstvých, syrových olejích z rybích jater.

Jsou odhodláni přispívat ke zdravější budoucnosti lidí i planety a pracovat co nejblíže přírodě. To znamená, že jejich oleje jsou loveny ve volné přírodě a vyráběny dlouholetou ověřenou metodou, která nevyžaduje žádné škodlivé teplo ani strojní zařízení. Díky tomu mají výjimečně bohatý výživový profil a jemné mastné kyseliny a přirozeně se vyskytující vitamíny zůstávají odolné a neporušené. Získáte tak ty nejsyrovější možné živiny, tak čisté a autentické, jako tomu bylo u našich severských předků před stovkami let.

Udržitelné a humánní postupy

  • V Rositě milují naši planetu a rozhodli se používat co nejudržitelnější metody rybolovu a výroby.
  • Pracují s rozmyslem a vedou odvětví v humánních a udržitelných rybolovných postupech při lovu ve volné přírodě, aby chránili populaci podle norských kvót.

Naprostá transparentnost, vždy

  • V Rositě jsou přesvědčeni, že máte právo přesně vědět, odkud váš výrobek pochází.
  • Každý jejich krok od moře až po vaši lžičku a každá zpráva, kterou sdělují, jsou naprosto transparentní a vždy poskytují přístup k výsledkům jejich testů, výrobnímu procesu a úplnému seznamu ingrediencí.

Nejčistší a nejčerstvější rybí olej

  • Jejich zkušení rybáři získávají olej ručně šetrným postupem bez použití strojů a tepla
  • Všechny produkty nezávisle testují na čistotu a obsah živin.
  • Díky tomu získávají nejčistší olej s mimořádně vysokou výživovou hodnotou.

Šetrná bezestrojová metoda extrakce

Při extrakci dbají na pečlivost a při přípravě oleje z tresčích jater využívají starobylou tradici předávanou generacemi norských rybářů. Stěžejní produkt - Rosita Extra Virgin Cod Liver Oil - se získává z čerstvých jater tresek z nedotčených norských fjordů, které pro stejný účel využívali již severští Vikingové. Zkušení rybáři z Rosita pečlivě vybírají pouze ta nejzdravější játra a hledají dokonalý vzhled, hmotnost a barvu.

Extra panenského oleje z tresčích jater této kvality je téměř nemožné dosáhnout standardním postupem používaným velkými značkami (kdy se při těžké rafinaci oleje zbavují většiny živin). Proto v Rositě věnují zvláštní pozornost šetrné extrakci a čerstvá rybí játra sbírají ručně, místo aby je dováželi. Díky tomu mají naprostou kontrolu nad každou fází výroby, od lovu divokých tresek přes výběr nejkrásnějších jater až po zachycení oleje a plnění do lahví.

Rosita Ratfishoil ®, Glein, N-8820, Dønna, Norsko

Cena

6992189
16992189
4 položek celkem
Rosita Extra Virgin Cod Liver Oil Liquid, Extra panenský olej z tresčích jater, 150 ml 1
1 049 Kč

Rosita Extra Virgin Cod Liver Oil je jeden z mála čerstvých, syrových olejů z divoce ulovených tresčích jater na celém světě. Pochází přímo z nedotčených norských moří, kde...

Kód: R4007
Rosita Extra Virgin Ratfish Liver Oil Liquid 50 ml 1
2 189 Kč

Slyšeli jste někdy o chimérách? Mnoho lidí překvapí, když se dozví, že tato krásná, modrooká, skvrnitá ryba žila ještě před dinosaury a že norští Vikingové považovali olej z...

Kód: R4021
Rosita Extra Virgin Ratfish Liver Oil Liquid 10 ml 1
699 Kč

Slyšeli jste někdy o chimérách? Mnoho lidí překvapí, když se dozví, že tato krásná, modrooká, skvrnitá ryba žila ještě před dinosaury a že norští Vikingové považovali olej z...

Kód: R4045
Rosita Extra Virgin Cod Liver Oil, Extra panenský olej z tresčích jater, 90 softgel kapslí 1
989 Kč

Rosita Extra Virgin Cod Liver Oil je jeden z mála čerstvých, syrových olejů z divoce ulovených tresčích jater na celém světě. Pochází přímo z nedotčených norských moří, kde...

Kód: R4069

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem