Betula

Betula Logo• Český výrobek - Jako první dostali nápad zprostředkovat úžasné vlastnosti kozího kolostra zákazníkům. Během 2 let ve spolupráci s několika vědeckými pracovišti vyvinuli šetrnou metodu zpracování mleziva do podoby finální produktu.

• Nepasterizované - Nadojené mlezivo nepasterizují, neodtučňují a nepřidávají do něj žádné umělé složky. Šetrná manipulace, použití moderních zpracovatelských metod a bezkompromisní přístup jsou zárukou, že všechny přirozené vlastnosti mleziva jsou v kolostru Betula zachovány. Příroda vše vymyslela nejlépe a čistý přírodní produkt je zárukou výjimečných účinků.

• Lyofilizované - Kozí mlezivo zpracovávají unikátní metodou sušení mrazem, takzvanou lyofilizací. Oproti jiným často používaným metodám, například sprejovému sušení, které látky obsažené v mlezivu degradují, lyofilizace zachovává všechny přirozené aktivní látky. Proto je účinek kozího kolostra Betula tak mimořádný.

• Kolostrum je odebírané eticky - Mlezivo od kozí mámy je pro zdraví kůzlat nepostradatelné. Kolostrum proto odebírají až poté, co se narozená kůzlata mateřského mléka dosyta napijí. Dbají však na to, aby kolostrum odebrali do 24 hodin od porodu, kdy má nejvyšší možnou kvalitu.

Mixují - Kolostrum odebírají od koz, které se volně pasou na farmách s bohatou a různorodou vegetací. Kozy jsou vybíravé a spasou pouze výživné byliny, větvičky nebo kůru stromů, které kozímu mlezivu propůjčují jeho jedinečné vlastnosti. V každé lahvičce kozího kolostra Betula míchají mlezivo až z 20 různých farem, proto je obsah aktivních látek mimořádně vysoký.

• Podporují farmáře - Spolupracují s českými a slovenskými farmáři, se kterými udržují přátelský a vzájemně prospěšný vztah. Veškeré odebírané mlezivo mikrobiologicky testují a kontrolují jeho vysokou kvalitu. Protože zdraví koz je určující pro kvalitu kolostra, udržují si pravidelný přehled o podmínkách chovu.

Spolupracují s vědeckými insituty - Aby zajistili co nejvyšší kvalitu našeho produktu, neustále drží krok s aktuálními vědeckými poznatky. Proto na výzkumu a vývoji kozího kolostra spolupracují s univerzitami, výzkumnými ústavy a Akademií věd. Spolupracují s Vysokou školou chemicko-technologickou v Praze, Veterinární a farmaceutickou univerzitou v Brně, Výzkumným ústavem mlékárenským a Akademií věd ČR.

Certifikace - Jsou držiteli několika certifikátů zaručujících kvalitu našich produktů a právě prochází procesem ISO certifikace.

BETULA PENDULA s. r. o., Zahradní 400/1, 664 41 Troubsko, Česká republika

Cena

9991590
19991590
3 položek celkem
Betula Dětské kozí kolostrum, 125 mg, 120 tobolek
1 590 Kč

Dětský věk je velmi často spojen se zvýšenou nemocností, která trápí nejen samotné děti, ale hlavně jejich rodiče. Pokud hledáte něco opravdu účinného na imunitu, zajisté...

Kód: BET0185
Betula Kozí kolostrum, 250 mg, 60 tobolek
1 550 Kč

Betula kozí kolostrum představuje první mléko, které kozy produkují po porodu. Podobně jako u jiných savců i kozí kolostrum je bohaté na mnoho důležitých živin a látek pro...

Kód: BET0017
Betula Kombi kolostrum, 70 kozí, 250 mg, 60 tobolek
999 Kč

Betula kombinace kozího a kravského kolostra představuje první mléko, které kozy a krávy produkují po porodu. Podobně jako u jiných savců jsou i kozí a kravské kolostrum bohaté...

Kód: BET0024

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem