NATIOS Moringa Extract, 2000 mg, Extra Strength, 90 veganských kapslí

Kód: NAT1182
🌱 Vegan
Značka: Natios
219 Kč 195,54 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Moringu olejodárnou lze bez nadsázky považovat za superpotravinu. V zemích svého původu je považována za multivitamin a v oblastech chudých na živiny představuje mnohdy jediný zdroj vitamínů a minerálů. Díky svým benefitům je tato superpotravina používaná již tisíce let v ájurvédském léčitelství. V dnešní době je často používaná pro podporu zdravé hladiny cukru v krviKaždá veganská kapsle obsahuje ekvivalent 2000 mg surové byliny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NATIOS Moringa Extract, 2000 mg, Extra Strength, 90 veganských kapslí

Moringa od firmy Natios nabízí extra sílu tohoto blahodárného stromu v jediné malé veganské kapsli. Ačkoliv u nás Moringa není úplně známá, díky síle a množství zdraví prospěšných látek si zaslouží pozornost.

Díky svému složení může mít moringa mnoho pozitivních účinků na lidský organismus. Mezi nejdůležitější bez pochyby patří pozitivní ovlivňování hladiny cukru v krvi. Díky svým benefitům je tato superpotravina používaná již tisíce let v ájurvédském léčitelství.

  • 100% čistý extrakt
  • Zázračný strom z jižní Asie
  • Pomáhá s udržením normální hladiny glukózy v krvi

Natios-Moringa_side

Moringa, zázračný strom z Indie

Moringa olejodárná (Moringa oleifera) je stromovitá štíhlá rostlina pocházející z Indie z oblasti Himalájí. Z moringy bývají nejčastěji využívány semena, listy a plody, ovšem v domovině moringy zužitkují také kořeny, proto se také někdy označuje jako jedlý strom.

Semena moringy obsahují nejvyšší koncentraci bioaktivních látek a živin. Listy oproti semenům obsahují nižší množství látek, ale jsou vhodnější pro konzumaci v surové, nezpracované formě. Jejími plody jsou dlouhé lusky, které jsou skvělým zdrojem vitamínu C.

Dnes se moringa pěstuje v podstatě po celém světě. Roste i ve velmi nehostinných podmínkách, proto je tak hodnotná. V roce 2008 ji dokonce Americký Národní institut zdraví přidělil titul Rostlina roku.

Místními obyvateli je moringa využívaná jako jedna ze základních potravin. Pro bohatost výživných látek, vitamínů a minerálů se využívá ale i v ájurvédském léčitelství. Olej z moringy pak nachází četné využití v kosmetice a v přípravcích zpomalujících stárnutí.

Natios Moringa Benefity
Natios Moringa

Hlavní charakteristiky Moringy značky Natios

Moringa od značky Natios poskytuje extra silnou dávku bez dalších plnidel a éček, jde tak o produkt s vysokou čistotou a zároveň velkou účinností. Obsahuje pouze 100% čistý extrakt Moringy (plodů a semen). Díky silnému extraktu už nemusíte užívat několik kapslí denně a myslet na to, jestli už jste si užili pravidelnou denní dávku. V jedné kapsli máte veškerou sílu, kterou Moringa nabízí.

  • Účinná dávka obsažena v 1 kapsli
  • Snadné a pohodlné užívání díky menším kapslím
  • Neobsahuje žádné příměsi, nestravitelné látky ani éčka
  • Vegan a GMO-free

V čem je Natios Moringa lepší než produkty jiných značek?

Každá veganská kapsle obsahuje ekvivalent 2000 mg surové byliny. Extrakt Moringy je obsažen v koncentraci 10:1, což znamená, že z 2000 mg moringy bylo získáno 200 mg čistého a účinného extraktu, který je 10x silnější než stejné množství surové byliny.

Díky tomuto několikanásobně silnějšímu extraktu je možné očekávat několikanásobné přínosy. Jedním z nich je zaručení vysoké čistoty, protože namísto obyčejného namletí byliny a následného vložení do kapsle, prochází extrakt dalšími kroky výroby, které jsou kontrolovány.

Vyšší účinnost navíc umožňuje zmenšit velikost kapsle i snížit denní dávkování, což oceníte při jejím užívání. To vše při zaručení shodné, ne-li vyšší síly než u produktů obsahujících surové byliny.

Moringa se stinem+kapsle

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte 1 kapsli denně s vodou.

Složení:

Velikost dávky: 1 veganská kapsle
Balení obsahuje 90 dávek.
Množství v 1 dávce: % RHP*


Moringa 10:1 extrakt (Moringa oleifera) (plody a semena)

- ekvivalent 2 000 mg surové byliny

200 mg **
* referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Další složky: Veganská kapsle. Výrobek neobsahuje žádné další přidané látky (éčka).

Upozornění:

Pouze pro dospělé.

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Není náhradou pestré stravy.

Doplněk stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení: 90 veganských kapslí

Vyrobeno v EU


Připadá vám popis produktu obecný a nedostatečný?

Současná legislativa nám bohužel neumožňuje vysvětlit detailní působení této přírodní látky, proto doporučujeme samostudium. (Google, Wikipedie, Healthline)

Antioxidant, antioxidanty, proti volným radikálům, volné radikály, oxidační stres, protizánětlivý, vitamín C, železo, vitamín B, cukrovka, krevní cukr, diabetes, diabet, protizánětlivé, vysoký cholesterol

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Hmotnost: 0.53 kg
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 5.5.2024
Ano jsem spokojena.
5
MP Avatar autora | 7.4.2024
Velká spokojenost.
5
LV Avatar autora | 28.12.2023
Nejvíc nejlepčí

Logo-NatiosNatios je česká značka, která se zaměřuje na výrobu kvalitních doplňků stravy s čistým složením bez zbytečných příměsí, konzervantů a éček. Mimo jiné má v nabídce také produkty ze zdravé výživy jako jsou superpotraviny v BIO kvalitě, oříšky, ořechová másla, sušené plody a mnoho dalšího.

 Natios Health s.r.o., Daliborova 432/3, 709 00 Ostrava, Česká republika