NATIOS Cordyceps Extract, 500 mg, 40% polysaccharides, 90 veganských kapslí

Kód: NAT1205
459 Kč 409,82 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení

Cordyceps (housenice čínská, Cordyceps sinensis) je vitální houba používaná v tradiční čínské medicíně pro své četné pozitivní účinky na mnoho oblastí lidského života. Cordyceps od značky Natios je standardizován na 40% obsah polysacharidů, nabízí tedy vysokou koncentraci účinných látek v jedné jediné kapsli pro snadnější užívání a maximalizaci účinku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NATIOS Cordyceps Extract, 500 mg, 40% polysaccharides, 90 veganských kapslí

Cordyceps sinensis je parazitická houba, která se již po staletí využívá v tradiční čínské medicíně jako dobíječ energie. Tento Cordyceps značky Natios nabízí velmi silný extrakt z mycelia. Extrakce představuje nejoptimálnější způsob zpracování hub pro zdravotní účely. I z toho důvodu se naprostá většina studií uskutečňuje s extrakty, a ne s houbovým práškem.

Hlavními (ale ne jedinými) účinnými látkami vitálních hub jsou polysacharidy (zejména Beta 1-3-D-glukany). Zatímco v sušeném prášku se nachází zhruba mezi 0,5‒3 % polysacharidů, v tomto extraktu Natios se jich nachází 40 %. Tento extrakt je tedy až 40x koncentrovanější než samotný houbový prášek.

  • Účinné látky získané extrakcí
  • Lepší stravitelnost a účinnost
  • Standardizované množství polysacharidů

Natios Cordyceps

V čem je NATIOS Cordyceps lepší než produkty jiných značek

Každá veganská kapsle obsahuje 500 mg čistého a účinného extraktu, který je standardizován na 40 % polysacharidů. To znamená, že extrakt je zhruba 40x koncentrovanější než surový houbový prášek.

Díky tomuto několikanásobně silnějšímu extraktu je možné očekávat několikanásobné přínosy. Jedním z nich je zaručení vysoké čistoty, protože namísto obyčejného namletí byliny a následného vložení do kapsle, prochází extrakt dalšími kroky výroby, které jsou kontrolovány.

Vyšší účinnost navíc umožňuje zmenšit velikost kapsle i snížit denní dávkování, což oceníte při jejím užívání. To vše při zaručení shodné, ne-li vyšší síly než u produktů obsahujících surový prášek této vitální houby.

Cordyceps Natios Benefity

Hlavní charakteristiky Cordyceps od značky Natios 

Cordyceps od značky Natios poskytuje extra silnou porci účinných látek bez dalších plnidel a éček, jde tak o produkt s vysokou čistotou a zároveň velkou účinností. Obsahuje pouze 100% čistý extrakt Cordycepsu. Díky silnému extraktu už nemusíte užívat několik kapslí denně a myslet na to, jestli už jste si užili pravidelnou denní dávku. V jedné kapsli máte veškerou sílu, kterou Cordyceps nabízí.

  • Účinná dávka obsažena v 1 kapsli
  • Snadné a pohodlné užívání díky menším kapslím
  • Neobsahuje žádné příměsi, nestravitelné látky ani éčka
  • Vegan a GMO-free

Natios Cordyceps photo 2

Cordyceps neboli housenice čínská

Cordyceps sinensis (housenice čínská) je rod parazitických hub, které rostou na larvách hmyzu. Když tato houba napadne svého hostitele, nahradí jeho tkáň a vyklíčí dlouhé, štíhlé stonky, které rostou mimo tělo hostitele. Tyto houby se již po staletí ručně sbírají, suší a používají v tradiční čínské medicíně.

Cordyceps sinensis je na rozdíl od svého příbuzného Cordyceps militaris (housenice červená) mnohem vzácnější a obtížněji se pěstuje. Sinensis se vyskytuje pouze v okolí Tibetu, Číny, Nepálu a Indie. Militaris je oproti tomu pěstován v laboratořích pomocí extraktů z mycelia vysazeného na obilí či dřevo.

Doposud nebylo definitivně prokázáno, který druh Cordycepsu je účinnější. Jedná se o velmi blízké druhy s téměř totožným složením a benefity, ovšem Cordyceps sinensis je mnohem častěji využíván v doplňcích stravy.

Cordyceps se stinem+kapsle

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte 1 až 2 veganské kapsle denně s vodou

Složení:

Velikost dávky: 1 veganská kapsle
Balení obsahuje 90 dávek.
Množství v 1 dávce: % RHP*


Cordyceps Extrakt (Cordyceps sinensis) (mycelium)

- standardizováno na 40 % polysacharidů

500 mg **
* referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Další složky: Veganská kapsle. Výrobek neobsahuje žádné další přidané látky (éčka).

Upozornění:

Pouze pro dospělé.

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Není náhradou pestré stravy.

Doplněk stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení: 90 veganských kapslí

Vyrobeno v EU


Připadá vám popis produktu obecný a nedostatečný?

Současná legislativa nám bohužel neumožňuje vysvětlit detailní působení této přírodní látky, proto doporučujeme samostudium. (Google, Wikipedie, Healthline)

astma, bakterie, nádory, rakovina, ledviny, výron semene, bolest bedra, ruce, kašel, bronchitida, dušnost, cévy, srdce, plíce, kyslík v krvi, léčivé, léčivá, medicinální houba, HIV-1, oxidace krve, okysličení krve, Leydigovy buňky, rakovina varlat, varlata rakovina, močový měchýř rakovina, rakovina prostaty, prsu, ledvin, štítné žlázy, močového měchýře, plic, Leydigových buněk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Hmotnost: 0.85 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo-NatiosNatios je česká značka, která se zaměřuje na výrobu kvalitních doplňků stravy s čistým složením bez zbytečných příměsí, konzervantů a éček. Mimo jiné má v nabídce také produkty ze zdravé výživy jako jsou superpotraviny v BIO kvalitě, oříšky, ořechová másla, sušené plody a mnoho dalšího.

 Natios Health s.r.o., Daliborova 432/3, 709 00 Ostrava, Česká republika