Aquaphor Náhradní náplň pro Pračkový filtr Stiron - Proti vodnímu kameni

Kód: 5496
Akce měsíce⚡
Značka: Aquaphor
149 Kč –10 %
Aquaphor Náhradní náplň pro Pračkový filtr Stiron Proti vodnímu kameni
149 Kč –10 % 134 Kč 110,74 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Náhradní náplň do pračkového filtry Aquaphot Stiron. Polyfosfát, ve skutečnosti polyfosfát sodný, se nejčastěji vyskytuje ve formě bílých krystalů. Někdy, pokud se použijí některé přísady, získá zelenou barvu. Polyfosfát se nejčastěji používá pro filtry v pračkách a myčkách nádobí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aquaphor Náhradní náplň pro Pračkový filtr Stiron - Proti vodnímu kameni

Polyfosfát, ve skutečnosti polyfosfát sodný, se nejčastěji vyskytuje ve formě bílých krystalů. Někdy, pokud se použijí některé přísady, získá zelenou barvu. Polyfosfát se nejčastěji používá pro filtry v pračkách a myčkách nádobí. Nepoužívá se pro pitnou vodu, protože fosforečnan vápenatý, který vzniká ve vodě upravené polyfosfátem, není lidským organismem vstřebáván. Polyfosfát vodu nezměkčuje, ale inhibuje ionty vápníku a hořčíku, čímž zabraňuje jejich hromadění ve formě vodního kamene. Jeho další výhodou je vytvoření ochranné vrstvy v potrubí a zařízení, která chrání jejich povrch před korozí. Další výhodou je, že zvyšuje účinnost čisticích prostředků, a tím snižuje jejich spotřebu.

Doba životnosti náplně je přibližně 300 cyklů (přibližně 1 rok), záleží však na kvalitě používané vody a jejím množství.

Nepoužívejte k filtraci pitné vody!

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelnové filtry
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mise společnosti Aquaphor: Vytvářet nejlepší řešení pro zpřístupnění vody nejvyšší kvality každému člověku na Zemi.Aquaphor pokračuje v neustálém zdokonalování výrobků pro filtraci vody v domácnostech a firmách. Vyvíjí budoucí technologie, které překonají očekávání v oblasti čištění vody v rámci různých výzev. Navrhují postupy, které budou poskytovat na míru šitá a cenově dostupná řešení pro zlepšení zdraví lidí na celém světě.

Aquaphor International OÜ, L. Tolstoi 2A, Sillamäe, Estonsko, 40231