Aquaphor Filtrační vložka B25 Mg Maxfor pro filtrační konvice

Kód: 5282
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Univerzální náhradní filtrační vložka B25 Mg Maxfor účinně odstraňuje běžné nečistoty z kohoutkové vody, zlepšuje její barvu, chuť a zápach. Tento filtr přispívá k vašemu zdravému životnímu stylu tím, že přirozeně obohacuje pitnou vodu o nezbytný a těžko dostupný hořčík. Poskytuje spolehlivou ochranu proti mnoha škodlivým látkám v kohoutkové vodě díky unikátní patentované sorpční směsi s Aqualenem. Odstraňuje bahno, rez, písek i kal. Kromě toho čistí vodu od chlóru, železa, olova, rtuti a mědi. Vodní filtr Aquaphor B25 Mg obsahuje vlákna Aqualen. Tento technologicky vyspělý materiál zajišťuje nejvyšší úroveň filtrace.

Vhodné pro konvice Aquaphor Diamond.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aquaphor Filtrační vložka (Filtrační patrona) B25 Mg Maxfor pro filtrační konvice

Univerzální náhradní filtrační vložka B25 Mg Maxfor účinně odstraňuje běžné nečistoty z kohoutkové vody, zlepšuje její barvu, chuť a zápach. Tento filtr přispívá k vašemu zdravému životnímu st ylu tím, že přirozeně obohacuje pitnou vodu o nezbytný a těžko dostupný hořčík. Poskytuje spolehlivou ochranu proti mnoha škodlivým látkám v kohoutkové vodě díky unikátní patentované sorpční směsi s Aqualenem. Odstraňuje bahno, rez, písek i kal. Kromě toho čistí vodu od chlóru, železa, olova, rtuti a mědi. Vodní filtr Aquaphor B25 Mg obsahuje vlákna Aqualen. Tento technologicky vyspělý materiál zajišťuje nejvyšší úroveň filtrace.

Vhodné pro konvice Aquaphor Diamond. Tento filtr se také označuje pouze jako B25 Mg.

Tento filtr je určen pro vodu se střední tvrdostí (do 200 mg/l). Životnost tohoto filtru je 200 L. Filtr B25 Mg chrání před vodním kamenem a snižuje tvrdost vody.

Filtry Aquaphor účinně odstraňují:

  • písek, hlínu, rez atd.
  • těžké kovy (olovo, rtuť)
  • fenol a ropné produkty (benzol)
  • aktivní chlor
  • chlorované organické sloučeniny (chloroform)
  • pesticidy

Technologie filtrační vložky

Filtry značky Aquaphor obsahují několik aktivních složek, díky čemuž mohou zaručit účinnou filtraci téměř všech nežádoucích látek, které se mohou vyskytovat v kohoutkové vodě.

Aktivní kokosové uhlí

Když voda protéká filtrem s aktivním uhlím, chemické látky se na něj přichytí a výsledkem je čistší voda. Účinnost závisí na průtoku a teplotě vody. Proto by se doporučuje filtry používat při nízkém tlaku a studené vodě. Aktivní uhlí vytvořené ze zuhelnatělých kokosových skořápek je nejúčinnější při odstraňování nečistot z vody.

Aktivní uhlí dokáže účinně redukovat více než sto látek z vody, například organické látky a chemikálie. Mezi těmito látkami můžeme nalézt například chlór, vedlejší produkty chlóru a chloridy, pesticidy, herbicidy, mikroplasty a mnoho dalších.

Aqualen™

Aqualen je vláknitý iontově výměnný chelatační sorbent, který je nedílnou součástí patentované směsi pro filtry pitné vody, vytvořené a vyvinuté firmou AQUAPHOR výhradně pro její vodní filtry.

Mezi charakteristické fyzikální vlastnosti Aqualenu patří jeho schopnost nevratně vázat ionty těžkých kovů, jako jsou olovo, měďželezo, rtuť a radioaktivní izotopy. Další klíčovou vlastností filtrů s Aqualenem je rovnoměrné rozprostření vody po celé ploše, což díky geometrii materiálu rozšiřuje kontaktní plochu 33krát ve srovnání s běžnými iontoměničovými filtry.

Aktivní stříbro

Přestože je stříbro podle periodické tabulky těžký kov, patří mezi nejbezpečnější baktericidy. Díky technologii DFS jsou ionty aktivního stříbra bezpečně připevněny k vláknům Aqualenu a při filtraci se neuvolňují a neznečišťují tak filtrovanou vodu. Díky obsahu aktivního stříbra jsou filtry Aquaphor velmi účinné pro filtraci všech bakterií.

Jak připravit patronu do provozu?

  1. Po vybalení filtrační vložky ji vložte do dostatečně objemné nádoby se studenou vodou a opatrně protřepte pro odstranění vzduchu. Filtr nechte přibližně 10 minut máčet.
  2. Filtrační vložku poté zasaďte do nálevky filtrační konvice.
  3. Do nálevky filtrační konvice nalijte plný objem vody a nechte vodu přefiltrovat. Přefiltrovanou vodu vylejte a opakujte propláchnutí ještě jednou. Při správném propláchnutí může být voda našedlá a to z důvodu, že z filtru výjde uhlíkový prach, což je běžný jev.
  4. V posledním kroku vymyjte filtrační konvici a vše je připaveno k použití.

 

Tabulka-konvice-filtry

Doplňkové parametry

Kategorie: Patrony pro filtrační konvice
Hmotnost: 0.2 kg
Životnost filtru: 200 L
Minimální teplota vody: 4°C
Maximální teplota vody: 45°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mise společnosti Aquaphor: Vytvářet nejlepší řešení pro zpřístupnění vody nejvyšší kvality každému člověku na Zemi.Aquaphor pokračuje v neustálém zdokonalování výrobků pro filtraci vody v domácnostech a firmách. Vyvíjí budoucí technologie, které překonají očekávání v oblasti čištění vody v rámci různých výzev. Navrhují postupy, které budou poskytovat na míru šitá a cenově dostupná řešení pro zlepšení zdraví lidí na celém světě.

Aquaphor International OÜ, L. Tolstoi 2A, Sillamäe, Estonsko, 40231