Aquaphor Vodní filtr TOPAZ

Kód: 5229
439 Kč 362,81 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení

Topaz je sorpční filtr určený k dodatečnému čištění vody z kohoutku v domácnosti. Vyměnitelná filtrační vložka (patrona) umístěná v těle filtru se skládá ze stlačeného aktivního uhlí v kombinaci s vlákny Aqualen ve formě bloku. Pokud zvažujete koupi džbánového nebo kohoutkového filtru - z důvodu pohodlí a kvality rozhodně doporučujeme kohoutkové filtry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní filtr Aquaphor TOPAZ

Kohoutkové filtry jsou vynikající alternativou k použití džbánkových filtrů. Jsou levnější na údržbu, mnohem funkčnější a mají lepší filtrační vlastnosti. Filtr se instaluje jako stylový doplněk ke každé baterii. Filtr disponuje přepínačem režimu pro filtrování vody. Díky svému kompaktnímu designu nezabírá mnoho místa a lze jej připojit prakticky k jakémukoli vodovodnímu kohoutku.

Topaz je sorpční filtr určený k dodatečnému čištění vody z kohoutku v domácnosti. Vyměnitelná filtrační vložka umístěná v těle filtru se skládá ze stlačeného aktivního uhlí v kombinaci s vlákny Aqualen ve formě bloku. Pokud zvažujete koupi džbánového nebo kohoutkového filtru - z důvodu pohodlí a kvality rozhodně doporučujeme kohoutkové filtry.

Sada obsahuje: vyměnitelnou filtrační vložku a přípojku s přepínačem (zapnuto/vypnuto) pro připojení filtru k vodovodnímu kohoutku.

Upozornění: Určeno k filtraci pouze studené vody!

  • Zlepšuje chuť vody
  • Hloubkové čištění vody od toxinů
  • Výměna vložek bez nářadí

Účinně odstraňuje z vody:

Aktivní chlor - 100%
Fenol - 99,5 %
Benzol - 99%
Pesticidy - 95%
Chloroform - 99,5 %
Olovo - 99,5 %
Měď - 98 %
Kadmium - 99 %
Organické jemné nečistoty

Konstrukce a provoz filtrační vložky (patrony) TOPAZ - Aquaphor

Uvnitř plastového pláště se nachází bložka na bázi kokosového uhlíku s vlákny Aqualen. Aktivní uhlí má vysoké absorpční vlastnosti, díky kterým dokonale odstraňuje chemické a organické nečistoty. Díky technologii Aqualen navíc čistí vodu od těžkých kovů. Filtrační vložka TOPAZ se velmi snadno vyměňuje a je navíc vybavena kalendářem, který usnadňuje zapamatování si její výměny. I přes své malé rozměry má filtr velmi velký potenciál a poradí si i se silně znečištěnou vodou

Aquaphor - inovativní patentované technologie

Společnost Aquaphor má na svém kontě řadu patentovaných technologií vodních filtrů. V případě filtrační vložky Topaz byla použita speciální modifikovaná iontově výměnná vlákna Aqualen implantovaná do aktivního uhlí. V kombinaci s technologií DFS (Dynamic Fixation of Silver) je tak dosaženo inovativního filtru.

Jak často je třeba vyměňovat filtrační vložku TOPAZ?

Životnost filtrační vložky je 750 litrů, což při průměrném používání představuje přibližně 3 měsíce. V závislosti na míře znečištění vody může být její životnost různá.

Český manuál je přiložen k balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtry na kohoutek
Hmotnost: 0.3 kg
Typ připojení: M22x1 lub M24x1
Životnost: 750 L (3 měsíce)
Minimální teplota vody: 2°C
Maximální teplota vody: 40°C
Rychlost filtrace: 0,3 L/min
Počítadlo / indikátor životnosti vložky: Mechanický
Šířka: 9,4 cm
Hloubka: 6,4 cm
Výška: 13,3 cm
Váha: 0,29 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mise společnosti Aquaphor: Vytvářet nejlepší řešení pro zpřístupnění vody nejvyšší kvality každému člověku na Zemi.Aquaphor pokračuje v neustálém zdokonalování výrobků pro filtraci vody v domácnostech a firmách. Vyvíjí budoucí technologie, které překonají očekávání v oblasti čištění vody v rámci různých výzev. Navrhují postupy, které budou poskytovat na míru šitá a cenově dostupná řešení pro zlepšení zdraví lidí na celém světě.

Aquaphor International OÜ, L. Tolstoi 2A, Sillamäe, Estonsko, 40231