Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 6378 hodnocení
5
6302x
4
36x
3
6x
2
2x
1
32x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

MK Avatar autora Marek Kolář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.6.2025
MP Avatar autora Marcela Palotášová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.6.2025
Velka spokojenost.
NC Avatar autora Nasťa Chládková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.6.2025
S obchodem jsem spokojená , kvalitní produkty za dobrou cenu.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 21.6.2025
TK Avatar autora Tatiana Kulíšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.6.2025
ZK Avatar autora Zuzana Koleník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.6.2025
Gotu Kola mi myslím že opravdu pomáhá se lépe soustředit 👍 mám ho podruhé..
AD Avatar autora Alžběta Dvořáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.6.2025
Dobré ceny versus kvalita rychlé vyřízení objednávky zatím pro mne nový e-shop mohu doporučit
SM Avatar autora Stanislava Mňuková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.6.2025
JH Avatar autora Jana Hankeová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.6.2025
HN Avatar autora Hana Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.6.2025
Bez připomínek.Spolehlivý dodovatel.
Avatar autora Marcel Říha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.6.2025
VP Avatar autora Vladimír Pabiška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.6.2025
KL Avatar autora Klára Lokajíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.6.2025
Doporučuji! 🌟 kvalitní produkty a rychle vyřízení objednávky.
IS Avatar autora Irina Starkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.6.2025
JB Avatar autora Jana Bakotová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.6.2025
velmi
DT Avatar autora Dana Trnečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.6.2025
Vše vporadku
DR Avatar autora Dana Rychtářová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.6.2025
Rychlé vyřízení objednávky, rozumná cena a zboží kvalitní
VB Avatar autora Viktoriia Beysyuj Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.6.2025
Avatar autora Michaela Černá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.6.2025
Avatar autora Ilona Červená Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.6.2025
Spokojena

Ovládací prvky výpisu

6378 položek celkem