Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 6392 hodnocení
5
6316x
4
36x
3
6x
2
2x
1
32x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

IR Avatar autora Inna Roshka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.5.2023
Vše OK
VM Avatar autora Věra Maňasová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.5.2023
Vše v pořádku.
SS Avatar autora Stepanka Skacelova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.5.2023
JS Avatar autora Josef Sikora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.5.2023
OZ Avatar autora Olena Zavhorodnia Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.5.2023
Díky za vaše léky! Jsou pro mě jako pro invalidu velmi důležité. Hodně štěstí, míru a zdraví!
MP Avatar autora Marcela Platkevičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.5.2023
VK Avatar autora Vlasta Kutová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.5.2023
100% spokojenost.
LV Avatar autora Luboš Ventruba Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.5.2023
JK Avatar autora Jan Kocourek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
JM Avatar autora Jana Mošnová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
Jsem velmi spokojená,pleťový krém je skvělý,léky též.Jana Mošnová
JD Avatar autora Jindriska Dorschova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
Velmi
JM Avatar autora Jana Macková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
jsem spokojená
LD Avatar autora Ludmila Doleželová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
MO Avatar autora Martin Oravec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
MO Avatar autora marie ondryasova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
AP Avatar autora Adamec Pavel Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
JM Avatar autora Jana Macáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
MV Avatar autora Martin Veselý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.5.2023
MS Avatar autora Monika Siuda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.5.2023
KD Avatar autora Kmetkova Dana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.5.2023
Velmi spokojená.

Ovládací prvky výpisu

6392 položek celkem