Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 6394 hodnocení
5
6318x
4
36x
3
6x
2
2x
1
32x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

JŠ Avatar autora Jarmila Švandová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.2.2024
Jsem velmi spokojena. Budu i nadále objednávat.
LP Avatar autora Lucie Pernicová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.2.2024
vřele doporučuji
RK Avatar autora Renata Kahounová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.2.2024
Maximální spokojenost, super rychlé dodání zboží.
LM Avatar autora Lenka Moravova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.2.2024
RM Avatar autora Romana Mitisková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2024
nakupuji zde pravidelně a ráda vřele DOPORUČUJI
JF Avatar autora Jaromira Fraňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2024
spokojenost.
BT Avatar autora Barbora Tůmová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2024
maximální spokojenost, super rychlé dodání zboží
MS Avatar autora Miroslava Svobodová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2024
BS Avatar autora Blanka Stašová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2024
Přehledné webové stránky, rychlé dodání a kvalitní produkty.
LT Avatar autora Ludmila Tyukosová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2024
Maximální spokojenost, rychlost dodání
ZD Avatar autora Zuzana Doubravová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2024
Spokojenost objednávky vždy dorazily brzy.
JS Avatar autora Jana Sedláčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2024
MH Avatar autora Marcela Horáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.2.2024
MH Avatar autora Marcela Holubarova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.2.2024
LK Avatar autora Lenka Kadeřávková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.2.2024
Vse ok.
MK Avatar autora Miluše Křepelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.2.2024
Spokojenost, rychlé dodání.
MR Avatar autora Michal Roháček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.2.2024
MP Avatar autora Milada Petrášová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.2.2024
JJ Avatar autora Josef Jeřábek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.2.2024
Vše OK.
MK Avatar autora Martina Kadlecová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.2.2024

Ovládací prvky výpisu

6394 položek celkem