Starbucks Espresso Blonde Roast, zrnková káva, 100% Arabica, 200 g

Kód: S2073
185 Kč 165,18 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Espresso Blonde Roast je káva jedné ze světově nejznámějších značek káv, která je složená ze 100% aromatických zrn Arabiky z Latinské Ameriky. Tato oblast je známá produkcí kávy vyvážené chuti a kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Starbucks Espresso Blonde Roast, zrnková káva, 200 g

Jemně pražená, lehká a příjemně sladká káva bez hořkosti rozmazluje chuťové buňky milovníků jemnější verze klasického espressa. Vychutnejte si u sebe doma latinskoamerickou kávu s odvážnou, ale jemnou chutí a sladkými, živými tóny. Starbucks Blonde Roast je jedna z nejjemnějších káv Starbucks. Díky světle praženým zrnům je káva méně intenzivní a jemně probouzí smysly jemnou chutí s nádechem pražení. 

ikona1

ikona2

ikona3

Typ:

Druh:

Stupeň pražení:

Zrnková káva

100% Arabica

4/10

ikona4

ikona5

ikona6

Váha:

Intenzita:

Obsah kofeinu:

200 g

5/10

4/10

Téměř pět desetiletí získávání kávy, jejího míchání a pražení nás přivedlo až sem: k espressu, které je odvážně jemné. Tato speciální směs kávových zrn z Latinské Ameriky byla pečlivě upražena, aby se uvolnily její sladké a životem kypící tóny. Jemná a vyvážená káva zvýrazňuje sladší stránku mléka, díky čemuž jsou klasické nápoje z espressa extra hladké, bez nádechu stop po pražení.

Značka Starbucks nabízí kávy se širokou škálou pražení kávových zrn, což je výsledkem dlouholeté tvrdé práce a odborných znalostí. Každé zrno vyžaduje správnou rovnováhu mezi teplotou a dobou pražení, aby dosáhlo plné vůně, kyselosti a chuti. V naší nabídce můžete nalézt také tmavě pražené Espresso Dark Roast.

Druh kávy: 100% Arabica

Oblast původu: Latinská Amerika

Hmotnost balení: 200 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrnková káva
Hmotnost: 0.202 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: