Life Extension NAD+ Cell Regenerator & Resveratrol Elite, 300 mg, 30 rostlinných kapslí

Kód: 02348
🌱 Vegan
1 669 Kč 1 490,18 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

NAD+ je buněčný koenzym, který se nachází v každé buňce našeho těla. NAD+ je důležitý pro tvorbu adenosintrifosfátu (ATP), sloučeniny, kterou tělo používá jako palivo. Bylo zjištěno, že s přibývajícím věkem množství NAD+ v buňkách klesá a proto bývají suplementy podporující tvorbu tohoto koenzymu stále žádanější. NAD+ Cell Regenerator obsahuje patentovanou formu nikotinamidu ribosidu (Niagen®), který podporuje tvorbu NAD+ koenzymu a pomáhá jej udržovat na mladistvé hladiněTento doplněk je dále doplněk o 3 další účinné látky: Resveratrol, fisetin a kvercetin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Life Extension NAD+ Cell Regenerator & Resveratrol Elite, 300 mg, 30 rostlinných kapslí

NAD+ je buněčný koenzym, který se nachází v každé buňce našeho těla. NAD+ je důležitý pro tvorbu adenosintrifosfátu (ATP), sloučeniny, kterou tělo používá jako palivo. Bylo zjištěno, že s přibývajícím věkem množství NAD+ v buňkách klesá a proto bývají suplementy podporující tvorbu tohoto koenzymu stále žádanější. NAD+ Cell Regenerator obsahuje patentovanou formu nikotinamidu ribosidu (Niagen®), který podporuje tvorbu NAD+ koenzymu a pomáhá jej udržovat na mladistvé hladině.

Navyšování hladiny NAD+ může přispět k podpoře zdravého stárnutí tím, že posiluje buněčné funkce, snižuje oxidační stres a zlepšuje zdraví mitochondrií. Kromě toho bylo prokázáno, že NAD+ může podporovat správné kognitivní funkce a podpořit vytrvalost a hladinu energie.

 • Podpora zdravého stárnutí
 • Podpora proti oxidačnímu stresu
 • Podpora zdraví mitochondrií
 • Podpora zdravých kognitivních funkcí
 • Podpora proti únavě
 • Podpora vitality a hladiny energie

S přirozeným stárnutím organismu může docházet ke snižování energie a motivace k různým každodenním činnostem. To může být způsobeno klesající hladinou NAD (nikotinamidadenindinukleotidu). NAD+ Cell Regenerator je zaměřen právě na tento problém, jelikož může podpořit systémové mladistvé funkce tím, že poskytuje nikotinamid ribosid - patentovanou sloučeninu, která hraje roli při zvrácení poklesu hladiny NAD+ souvisejícího s věkem.

NIAGEN® je patentovaná, klinicky studovaná forma nikotinamid ribosidu, sloučeniny, která pomáhá zvyšovat buněčné hladiny koenzymu NAD+. V randomizované kontrolované studii došlo u starších osob užívajících 250 mg nikotinamid ribosidu denně ke 40% zvýšení hladiny NAD+ již po 30 dnech [1]. Tento doplněk od Life Extension v každé vegetariánské kapsli obsahuje dokonce 300 mg nikotinamid ribosidu.

NAD+ Cell Regenerator také podporuje aktivitu sirtuinů, tzv. genů „dlouhověkosti“ (SIRT1 a SIRT3), základních proteinů, které ve spolupráci s NAD+ podporují zdravé stárnutí.

Tento doplněk je dále doplněk o 3 další účinné látky: Resveratrol, fisetin a kvercetin. Tyto látky mohou dále podporovat zdravé stárnutí a to především díky jejich antioxidačním vlastnostem. Mimo to také podporují zdraví kardiovaskulárního systému. Resveratrol je díky svým vlastnostem často kombinován s doplňky podporující hladinu NAD+. Fitesin a kvercetin jsou zase prospěšné pro navyšování účinnosti samotného resveratrolu.

 • Resveratrol a kvercetin působí jako antioxidanty
 • Resveratrol pomáhá odstraňovat volné radikály, které jsou zodpovědné za stárnutí pokožky.
 • Resveratrol a kvercetin podporují normální činnost kardiovaskulárního systému
 • Fisetin a kvercetin podporují účinnost resveratrolu
 • Kvercetin přispívá k udržení zdravého těla
 • Kvercetin podporuje zdraví jater a ledvin

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte jednu kapsli denně nebo podle doporučení lékaře.

Nikotinamid ribosid nezpůsobuje zarudnutí ani niacinový výplach (niacin flush).

Složení:

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 30 dávek.
Množství v 1 dávce % RHP*
NIAGEN® Nikotinamid ribosid chlorid
300 mg **
z toho Niacin 126 mg 788%
Patentovaná směs Resveratrol Elite™:
Poskytuje 18 % trans-resveratrol (10 mg) [z japonské křídlatky (kořen)], 35 % galaktomannanů (19 mg) [z pískavice řecké seno (semena)]
55 mg **
Bio-Quercetin® fytozom
[poskytující 5 mg kvercetinu z koncentrátu japonské sofory (poupě), fosfatidylcholinový komplex ze slunečnice (semena)]
14,7 mg **
Poskytuje směs Bio-Fisetin 18% fisetin (0,4 mg) [z extraktu z voskového stromu (stonek)], 35 % galaktomannanů (0,77 mg) [z pískavice řecké seno (semena)] 2,22 mg **
* referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena
NIAGEN® je registrovaná ochranná známka společnosti ChromaDex, Inc.

Další složky: rostlinná celulóza (kapsle), mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, kyselina stearová

Non-GMO

Upozornění:

Pouze pro dospělé.

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Není náhradou pestré stravy.

Doplněk stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení: 30 rostlinných kapslí

Vyrobeno v USA

[1] NPJ Aging Mech Dis. 2017; 3:17.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Hmotnost: 0.07 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LifeExtension_svg_logoDosáhněte svých cílů s těmi nejlepšími doplňky, které může věda nabídnout. 

 • Čistota - Ke každé ingredienci přistupují přísně: Musí být čistá. Musí být čerstvá. Musí být nejlepší. Protože to si vaše tělo zaslouží.
 • Účinnost - Od vitamínů a minerálu, přes bylinné extrakty po NAD+ a omegy. Všechny musí splňovat podmínku vysoké účinnosti. Doplňky Life Extension často překračují doporučené denní dávky, protože jsou založeny na výzkumu, který odhalil, co naše tělo potřebuje pro optimální zdraví.
 • Kvalita - Jak definujete kvalitní doplněk stravy? Jednoduše řečeno, musí fungovat na 110 %. Proto doplňky Life eExtension vycházejí z nejnovějších výzkumů, ale také je sami testují v rámci klinických zkoušek.

Quality Supplements and Vitaminc, Inc., Ft. Lauderdale, Florida 33309. USA