Aquaphor Filtrační vložky B200H (změkčovací) pro vodní filtr MODERN - 2 ks

Kód: 5244
Akce Akce měsíce⚡
Značka: Aquaphor
479 Kč –7 %
Náhradní vložky B200 pro vodní filtr Aquaphor MODERN 2 ks 1
479 Kč –7 % 444 Kč 366,94 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Pro tvrdou vodu. Čistí vodu od běžných nečistot a zároveň snižuje její nadměrnou tvrdost. Filtry pro čištění pitné vody, které vyhovují středně mineralizované kohoutkové vodě. B200H obsahuje patentovanou kombinaci vláknitých a granulovaných adsorbentů vypalovaných do uhlíkového bloku pomocí technologie DFS. Hustá struktura vyžaduje použití tlaku v přívodním potrubí a účinně odstraňuje prakticky všechny škodlivé nečistoty z vody. Objem až 1000 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní vložky B200H (změkčovací) pro vodní filtr Aquaphor MODERN - 2 ks

Pro tvrdou vodu. Čistí vodu od běžných nečistot a zároveň snižuje její nadměrnou tvrdost. Filtrační vložky (filtrační patrony) pro čištění pitné vody, které vyhovují středně mineralizované kohoutkové vodě. B200H obsahuje patentovanou kombinaci vláknitých a granulovaných adsorbentů vypalovaných do uhlíkového bloku pomocí technologie DFS. Hustá struktura vyžaduje použití tlaku v přívodním potrubí a účinně odstraňuje prakticky všechny škodlivé nečistoty z vody. 

Objem až 1000 l. Balení obsahuje 2x změkčovací filtrační vložka (patrona) B200H.

Účinně odstraňuje z vody:

Aktivní chlor - 100 %
Ropné produkty - 98 %
Fenol - 99 %
Pesticidy - 95 %
Těžké kovy - 98 %

Technologie filtrační vložky

Filtry značky Aquaphor obsahují několik aktivních složek, díky čemuž mohou zaručit účinnou filtraci téměř všech nežádoucích látek, které se mohou vyskytovat v kohoutkové vodě.

Aktivní kokosové uhlí

Když voda protéká filtrem s aktivním uhlím, chemické látky se na něj přichytí a výsledkem je čistší voda. Účinnost závisí na průtoku a teplotě vody. Proto by se doporučuje filtry používat při nízkém tlaku a studené vodě. Aktivní uhlí vytvořené ze zuhelnatělých kokosových skořápek je nejúčinnější při odstraňování nečistot z vody.

Aktivní uhlí dokáže účinně redukovat více než sto látek z vody, například organické látky a chemikálie. Mezi těmito látkami můžeme nalézt například chlór, vedlejší produkty chlóru a chloridy, pesticidy, herbicidy, mikroplasty a mnoho dalších.

Aqualen™

Aqualen je vláknitý iontově výměnný chelatační sorbent, který je nedílnou součástí patentované směsi pro filtry pitné vody, vytvořené a vyvinuté firmou AQUAPHOR výhradně pro její vodní filtry.

Mezi charakteristické fyzikální vlastnosti Aqualenu patří jeho schopnost nevratně vázat ionty těžkých kovů, jako jsou olovo, měďželezo, rtuť a radioaktivní izotopy. Další klíčovou vlastností filtrů s Aqualenem je rovnoměrné rozprostření vody po celé ploše, což díky geometrii materiálu rozšiřuje kontaktní plochu 33krát ve srovnání s běžnými iontoměničovými filtry.

Aktivní stříbro

Přestože je stříbro podle periodické tabulky těžký kov, patří mezi nejbezpečnější baktericidy. Díky technologii DFS jsou ionty aktivního stříbra bezpečně připevněny k vláknům Aqualenu a při filtraci se neuvolňují a neznečišťují tak filtrovanou vodu. Díky obsahu aktivního stříbra jsou filtry Aquaphor velmi účinné pro filtraci všech bakterií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Patrony pro kohoutkové filtry
Hmotnost: 1 kg
Životnost: 1000 L
Minimální teplota vody: 5°C
Maximální teplota vody: 38°C
Minimální tlak: 2 bar
Maximální tlak: 6 bar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mise společnosti Aquaphor: Vytvářet nejlepší řešení pro zpřístupnění vody nejvyšší kvality každému člověku na Zemi.Aquaphor pokračuje v neustálém zdokonalování výrobků pro filtraci vody v domácnostech a firmách. Vyvíjí budoucí technologie, které překonají očekávání v oblasti čištění vody v rámci různých výzev. Navrhují postupy, které budou poskytovat na míru šitá a cenově dostupná řešení pro zlepšení zdraví lidí na celém světě.

Aquaphor International OÜ, L. Tolstoi 2A, Sillamäe, Estonsko, 40231