Aquaphor Sada filtračních vložek pro filtr pod ECO H PRO, Pro 1-Pro H-Pro HF

Kód: AQ111
2 727 Kč –6 %
Aquaphor Sada filtračních vložek pro filtr pod ECO H PRO, Pro 1 Pro H Pro HF
2 727 Kč –6 % 2 549 Kč 2 106,61 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Kompletní sada pro výměnu filtračních vložek filtru Aquaphor ECO H PRO. Obsahuje 1x filtr Pro 1, 1x filtr Pro H a 1x filtr Pro HF.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aquaphor Sada filtračních vložek pro filtr pod ECO H PRO, Pro 1 - Pro H - Pro HF

Kompletní sada pro výměnu filtračních vložek filtru Aquaphor ECO H PRO. Obsahuje 1x filtr Pro 1, 1x filtr Pro H a 1x filtr Pro HF.Aquaphor Filtrační vložka Pro 1 pro filtr pod dřez ECO H PRO

Inovativní filtrační vložka Pro 1 plní současně dvě funkce: mechanickou předfiltraci a sorpční filtraci. Filtrační vložka je vhodná pro filtr pod dřez ECO H PRO.

Výrobek obsahuje patentovanou technologii bloků CarbFiber a zvýšený obsah iontově výměnných mikrovláken AQUALEN™ v oblasti předfiltrace.

  • Účinně odstraňuje železo Fe2+ i Fe3+.
  • Filtruje nečistoty do velikosti 3 mikronů
  • Nevratně váže toxické sloučeniny, jako jsou těžké kovy, fenoly, pesticidy, chlor a další

Aquaphor Filtrační vložka Pro H pro filtr pod dřez ECO H PRO

Náhradní patrona Pro H pro filtr pod dřez ECO H PRO je určena pro účinné změkčování vody v systémech bez reverzní osmózy. Pomáhá také filtrovat železo (Fe2+) a mangan.

  • Omezuje usazování vodního kamene
  • Odstraňuje mastný film z nápojů
  • Ochraňuje vaše kuchyňské spotřebiče

Patrona obsahuje vysoce kvalitní iontoměničovou pryskyřici: její účinnost závisí na tvrdosti vody a lze ji obnovit postupem regenerace.

Filtrační vložka je vhodná pro středně tvrdou vodu. Při vysoké tvrdosti vody je nutná regenerace filtru každé 2-4 týdny pomocí regeneračního modulu, který je obsažen v balení filtru pod dřez ECO H PRO.

Aquaphor Filtrační vložka Pro HF pro filtr pod dřez ECO H PRO

Filtrační vložka Pro HF se skládá ze dvou částí: husté membrány z dutých vláken a jemné sorpční části. Filtrační vložka je vhodná pro filtr pod dřez ECO H PRO.

Technologie dutých vláken zajišťuje filtraci mikročástic větších než 0,1 mikronu a poskytuje spolehlivou ochranu proti bakteriím odolným vůči chlóru, které se mohou objevit ve vodovodní vodě. Představuje mechanickou bariéru s mikropóry, takže systém filtrace vody odřízne bakterie a cysty bez použití chemických baktericidů.

Sorpční část patrony zajišťuje jemnou filtraci, která odstraňuje rozpuštěné kontaminanty: aktivní chlor, těžké kovy, organické látky a další stopy toxinů a alergenů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Patrony pro filtry pod dřez
Hmotnost: 2.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mise společnosti Aquaphor: Vytvářet nejlepší řešení pro zpřístupnění vody nejvyšší kvality každému člověku na Zemi.Aquaphor pokračuje v neustálém zdokonalování výrobků pro filtraci vody v domácnostech a firmách. Vyvíjí budoucí technologie, které překonají očekávání v oblasti čištění vody v rámci různých výzev. Navrhují postupy, které budou poskytovat na míru šitá a cenově dostupná řešení pro zlepšení zdraví lidí na celém světě.

Aquaphor International OÜ, L. Tolstoi 2A, Sillamäe, Estonsko, 40231