Aquaphor Vodní filtr ECO H PRO (změkčovací), Filtr pod dřez (včetně pákové baterie)

Kód: AQ107
3 799 Kč 3 139,67 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Filtr ECO H Pro obsahuje celkem 3 filtry: Pro 1, Pro H a Pro HF. Patrony řady Pro poskytují zvýšenou ochranu a kvalitu filtrace. Tento filtr je také ideální pro změkčování středně tvrdé vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aquaphor Vodní filtr ECO H PRO (změkčovací), Filtr pod dřez (včetně pákové baterie)

Filtr ECO H Pro obsahuje celkem 3 filtry: Pro 1, Pro H a Pro HF. Patrony řady Pro poskytují zvýšenou ochranu a kvalitu filtrace. Tento filtr je také ideální pro změkčování středně tvrdé vody.

Díky speciální struktuře filtračního média vykonává kartuše Pro 1 práci dvou kartuší pro co nejúčinnější filtraci hrubých částic, jako je písek nebo jíl. Pro 1 také aktivně odstraňuje železo. Druhý filtr Pro H snižuje usazování vodního kamene v rychlovarných konvicích a dalších spotřebičích, stejně jako bílé vločky a mastný film v šálku. Membrána z dutých vláken v poslední patroně Pro HF odstraňuje bakterie a mikrobiální cysty. Systém odstraňuje chlór, těžké kovy, pesticidy, ropné produkty a další běžné toxiny a alergeny ve vodovodní vodě. 

 • Jednoduchá výměna filtrů - moduly lze zašroubovat až do zacvaknutí jednou rukou.
 • Antibakteriální ochrana
 • Bezpečná voda i bez převaření
 • Snižuje tvrdost vody a zamezuje tak vzniku vodního kamene
 • Vhodné pro středně tvrdou vodu (při vysoké tvrdosti vody je nutná regenerace filtru HF každé 2-4 týdny pomocí regeneračního modulu, který je obsažen v balení)

Díky vysoké selektivitě inovativního sorbentu AQUALEN filtr účinně odstraňuje ionty těžkých kovů. Kromě toho je AQUALEN hydrofilní mikrovlákno a proud vody se účinně šíří celým povrchem filtračního média, což zvyšuje účinnost celého procesu.

eco_h_pro___eco_h_pro-caa79d56bc14b499

Účinně odstraňuje z vody:

 • Chlor
 • Vodní kámen
 • Těžké kovy
 • Bakterie
 • Organické sloučeniny
 • Zbytky léků

Balení obsahuje:

Eco pro h obsah

 1. Filtr Pro 1
 2. Filtr Pro H
 3. Filtr  Pro HF
 4. Sestava rozdělovače
 5. Spojovací hadice
 6. Spojovací hadice s kuželovou objímkou
 7. Připojovací uzel
 8. Zástrčka
 9. Adaptér pro obnovu kartuše Pro H
 10. Páková baterie
 11. Závitový šroub, hmoždinky 2+2 ks

Jak na instalaci filtru pod dřez ECO Pro H

V balení je prozatím přiložen pouze anglický manuál. Na českém manuálu se pracuje, děkujeme za pochopení.Aquaphor Filtrační vložka Pro 1 pro filtr pod dřez ECO H PRO

Inovativní filtrační vložka Pro 1 plní současně dvě funkce: mechanickou předfiltraci a sorpční filtraci.

Výrobek obsahuje patentovanou technologii bloků CarbFiber a zvýšený obsah iontově výměnných mikrovláken AQUALEN™ v oblasti předfiltrace.

 • Účinně odstraňuje železo Fe2+ i Fe3+.
 • Filtruje nečistoty do velikosti 3 mikronů
 • Nevratně váže toxické sloučeniny, jako jsou těžké kovy, fenoly, pesticidy, chlor a další

Aquaphor Filtrační vložka Pro H pro filtr pod dřez ECO H PRO

Náhradní patrona Pro H pro filtr pod dřez ECO H PRO je určena pro účinné změkčování vody v systémech bez reverzní osmózy. Pomáhá také filtrovat železo (Fe2+) a mangan.

 • Omezuje usazování vodního kamene
 • Odstraňuje mastný film z nápojů
 • Ochraňuje vaše kuchyňské spotřebiče

Patrona obsahuje vysoce kvalitní iontoměničovou pryskyřici: její účinnost závisí na tvrdosti vody a lze ji obnovit postupem regenerace.

Filtrační vložka je vhodná pro středně tvrdou vodu. Při vysoké tvrdosti vody je nutná regenerace filtru každé 2-4 týdny pomocí regeneračního modulu, který je obsažen v balení filtru pod dřez ECO H PRO.

Aquaphor Filtrační vložka Pro HF pro filtr pod dřez ECO H PRO

Filtrační vložka Pro HF se skládá ze dvou částí: husté membrány z dutých vláken a jemné sorpční části. Filtrační vložka je vhodná pro filtr pod dřez ECO H PRO.

Technologie dutých vláken zajišťuje filtraci mikročástic větších než 0,1 mikronu a poskytuje spolehlivou ochranu proti bakteriím odolným vůči chlóru, které se mohou objevit ve vodovodní vodě. Představuje mechanickou bariéru s mikropóry, takže systém filtrace vody odřízne bakterie a cysty bez použití chemických baktericidů.

Sorpční část patrony zajišťuje jemnou filtraci, která odstraňuje rozpuštěné kontaminanty: aktivní chlor, těžké kovy, organické látky a další stopy toxinů a alergenů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtry pod dřez
Hmotnost: 3 kg
Životnost: 8000 L
Životnost pro 3 člennou rodinu: 16 až 24 měsíců
Max pracovní tlak: 6,5 atm
Vhodné pro studenou vodu: Ano
Rychlost filtrace: 2,0 L/min
Filtrační vložky: PRO 1, PRO H, PRO HF
Výměna kazet bez použití nářadí: Ano
Rozměry: 280×105×375 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mise společnosti Aquaphor: Vytvářet nejlepší řešení pro zpřístupnění vody nejvyšší kvality každému člověku na Zemi.Aquaphor pokračuje v neustálém zdokonalování výrobků pro filtraci vody v domácnostech a firmách. Vyvíjí budoucí technologie, které překonají očekávání v oblasti čištění vody v rámci různých výzev. Navrhují postupy, které budou poskytovat na míru šitá a cenově dostupná řešení pro zlepšení zdraví lidí na celém světě.

Aquaphor International OÜ, L. Tolstoi 2A, Sillamäe, Estonsko, 40231