Hampstead BIO Černý sypaný čaj English Breakfast, 100 g

Kód: HT000887
💚 BIO 🌱 Vegan
149 Kč 133,04 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

English Breakfast je směs černých čajů z Indie a Afriky, je výrazný a plný nápoj, který je proslulý svými bohatými šťavnatými čaji. Odvážná, plná směs se sladovými tóny a osvěžující robustností. Nejčastěji je podáván s trochou mléka. Skvěle se hodí pro začátek náročného dne.

  • Bio kvalita
  • 100 g sypaného čaje
  • Ekologické balení bez obsahu plastu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hampstead BIO Černý sypaný čaj English Breakfast, 100 g

Hampstead sáček

English Breakfast je směs černých čajů z Indie a Afriky, je výrazný a plný nápoj, který je proslulý svými bohatými šťavnatými čaji. Odvážná, plná směs se sladovými tóny a osvěžující robustností. Nejčastěji je podáván s trochou mléka. Skvěle se hodí pro začátek náročného dne.

  • Bio kvalita
  • 100 g sypaného čaje
  • Ekologické balení bez obsahu plastu

Chuť: Osvěžující, robustní, jemné sladové tóny

Složení: Bio Fairtrade černé čaje. Všechny suroviny pocházejí z produkce ekologického a biodynamického zemědělství

Příprava: Vrchovatou lžičku čajových lístků přelijeme čerstvě uvařenou horkou vodou a necháme 3 minuty louhovat.

English Breakfast se tradičně dochucuje mlékem, případně i dosladí cukrem.

Obsah balení: 100 g

Skladování: Skladujte v suchu


O společnosti Hampstead Tea London

Čajové lístky pro čaje Hampstead Tea London pochází z indické oblasti Darjeeling, přesněji z čajové zahrady Makaibari. Pěstování v této nádherné oblasti subtropického pásu začalo již v roce 1859, čímž je oblast unikátní - nachází se zde první, dosud rodinná, továrna na zpracování čaje na světě. Všechny čaje jsou sklízeny výhradně ručně

V Makaibari se využívá tzv. biodynamický způsob zemědělství, což je alternativní způsob hospodaření, který popsal rakouský filosof, pedagog a esoterik Rudolf Steiner již začátkem 20. století. Tento typ zemědělství klade důraz zejména na vysokou přirozenou kvalitu surovin a dlouhodobou udržitelnost produkce v dané oblasti. Princip spočívá v tom, že zemědělci šetrně hospodaří s přírodními zdroji a vrací přirozenou cestou do půdy živiny, které z ní čerpají. Makaibari je díky významné pomoci společnosti Hampstead Tea London, první světovou oblastí s certifikátem biodynamického zemědělství na světě.

Hampstead logo

Biodynamický původ produktů zaštiťuje certifikace biodynamického zemědělství Demeter. Certifikace Demeter garantuje nejvyšší možnou úroveň biodynamického zemědělství. Převyšuje standardní BIO certifikaci a zaručuje například i to, že při pěstování plodin nebyly použity žádné uměle vyrobené látky, pouze kompostovaná zemina produkovaná přímo na konkrétních plantážích. V biodynamickém zemědělství se důsledně dodržují etické zásady vůči ochraně a udržitelnosti životního prostředí.

Zároveň koupí produktu s certifikací Demeter máte jistotu, že byly zaplaceny spravedlivé výkupní ceny surovin - takové, které plně reflektují jejich hodnotu a hodnotu lidské práce.

Společnost Hampstead Tea London vznikla v roce 1989. První čaje s certifikací biodynamického zemědělství a Fairtrade začala vyrábět v roce 1995. Společnost Hampstead Tea London vrací část svých zisků zpět do farmářských komunit, se kterými velmi úzce osobně spolupracuje. Peníze jsou investovány na podporu rozvoje především v oblasti školení zemědělců, vzdělávání lékařské péče. Lidem, kteří čajové lístky sbírají a zpracovávají, se tak dostává za jejich práci spravedlivé odměny a mohou žít v důstojných podmínkách v místě svého domova.

Doplňkové parametry

Kategorie: Černé čaje
Hmotnost: 0.11 kg
Typ čaje: sypané

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hampstead logo

Všechny čaje značky Hampstead Tea London jsou sklízeny výhradně ručně. Makaibari je první světovou oblastí s certifikátem Biodynamického zemědělství. Společnost Hampstead Tea London vrací část svých zisků zpět do farmářských komunit, kde jsou investovány na podporu rozvoje především v oblasti vzdělání a lékařské péče.

Všechny produkty společnosti jsou v BIO kvalitě a mají certifikaci Fairtrade a Demeter.

Hampstead Organic BV, Kapellerlaan 19, 6041 JB Roermond, Nizozemsko