Serafin Žíly a lymfa - tinktura ze směsi pupenů, 50 ml

Kód: 5100
🌱 Vegan
Značka: Serafin
186 Kč 153,72 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Obsahuje antioxidanty a napomáhá normální činnosti oběhové a cévní soustavy, při pocitu těžkých nohou. Podporuje cévy – žíly, tepny i vlásečnice – i normální stav tkání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Serafin Žíly a lymfa - tinktura ze směsi pupenů, 50 ml

Obsahuje antioxidanty a napomáhá normální činnosti oběhové a cévní soustavy, při pocitu těžkých nohou. Podporuje cévy – žíly, tepny i vlásečnice – i normální stav tkání.

  • Měsíček, kaštan a vinná réva se podílejí na normální činnosti cévní soustavy. Česnek a kaštan zase napomáhají přirozenému fungování kardiovaskulární soustavy.
  • Vinná réva a kaštan koňský napomáhají při pocitu těžkých nohou.
  • Vinná réva přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a napomáhá při celulitidě.
  • Oskeruše, kaštan a vinná réva jsou přírodní antioxidanty.
  • Kaštan a vinná réva podporují přirozený stav pokožky. Také tužebník napomáhá k normálnímu stavu pokožky a tkání.
  • Česnek medvědí se podílí na přirozeném metabolismu cholesterolu.

Složení:

Destilovaná voda, ethanol, glycerin, extrakt z mladých lístků vinné révy, pupenů měsíčku lékařského, pupenů česneku medvědího, pupenů jírovce maďalu, pupenů jeřábu oskeruše, pupenů tužebníku jilmového (5 g účinné látky v 50 ml přípravku, lihovitost 37,5 %)

Dávkování:

1 kapka na 1 kg tělesné hmotnosti, rozdělit na 2–3 dílčí dávky za den.

Objem: 50 ml

Upozornění: Není vhodné pro děti a těhotné ženy. Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 5–23 °C.

Vyrobeno v České republice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapky
Hmotnost: 0.12 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 19.9.2023
Zatím jsem v začátku užívání, ale bylinné tinktury užívám když jsou v rodině nějaké potíže a vždy nám pomohou

Serafin byliny s.r.o. je česká společnost, která byla založena v roce 2004. Název společnosti vznikl dle andělů, zvaných. Serafíni, kteří přináší světlo, naději a soucit a jejich podstatou je ryzí láska. Česká společnost se jimi inspiruje. 

Základem jejich práce jsou bohaté zkušenosti z poznatků přírodní medicíny, tradiční čínské medicíny, hluboké znalosti bylin a jejich účinků, ale také stálé učení se a bádání.

Pro výrobu všech produktů jsou využívány pouze prvotřídní suroviny z ekologicky čistých oblastí. Naopak se nevyužívají konzervačním látky, dochucovadla, barviva, přidané cukry a jiná chemická aditiva. Je kladen velký důraz na odbornost a cílem celé společnosti je pomoci při uzdravení.

Tinktury z bylin Serafin jsou vyráběny homeopatickým postupem výroby. To znamená, že byliny jsou sbírány výhradně čerstvé v předem určenou hodinu a v konkrétní době růstu. Následně jsou nakládány předepsaným způsobem a také přesným způsobem pravidelně promíchávány – aktivovány.

Při jejich výrobě je dodržováno tzv. decimální ředění. U všech tinktur dosahujeme ředění D3, což je již hraniční homeopatické ředění. Tinktury jsou určeny pro citlivé osoby, jsou určeny při léčbě v počátku nemoci nebo v prevenci a také na doléčování. Pokud chcete rychlý nástup účinku, doporučujeme zvolit tinkturu z pupenů.

Serafin-byliny s.r.o. Troncovská 1984, 356 01 Sokolov, Česká republika