Serafin Početí - bylinný čaj sypaný, 50 g

Kód: S1003
59 Kč 52,68 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Dodává přírodní minerály, podporuje ženské pohlavní orgány, hormonální komfort. Přispívá také k vitalitě a uvolnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Serafin Početí - bylinný čaj sypaný, 50 g

Dodává přírodní minerály, podporuje ženské pohlavní orgány, hormonální komfort. Přispívá také k vitalitě a uvolnění.

  • Ke správné funkci ženských pohlavních orgánů přispívá nať kontryhele. Nať řebříčku zase podporuje normální menstruaci.
  • Květ jetele červeného zajišťuje hormonální komfort u žen.
  • Kořen pampelišky podporuje celkový metabolismus a nať kopřivy napomáhá vitalitě. Kopřiva také obsahuje přírodní minerály.
  • Relaxaci a uvolnění organismu napomáhá třezalka tečkovaná. Ta navíc přispívá i k celkové imunitě.

Složení:

Pampeliška lékařská kořen, kopřiva dvoudomá nať, řebříček obecný nať, kontryhel žlutozelený nať, jetel červený květ, třezalka tečkovaná nať

Dávkování:

Jednu polévkovou lžíci směsi zalijeme 0,25 litrem vroucí vody a necháme asi 10 minut vylouhovat, potom scedíme. Doporučujeme pít 2–3× denně.

Obsah: 50 g

Vyrobeno v České republice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné čaje
Hmotnost: 0.07 kg
Typ čaje: sypané

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Serafin byliny s.r.o. je česká společnost, která byla založena v roce 2004. Název společnosti vznikl dle andělů, zvaných. Serafíni, kteří přináší světlo, naději a soucit a jejich podstatou je ryzí láska. Česká společnost se jimi inspiruje. 

Základem jejich práce jsou bohaté zkušenosti z poznatků přírodní medicíny, tradiční čínské medicíny, hluboké znalosti bylin a jejich účinků, ale také stálé učení se a bádání.

Pro výrobu všech produktů jsou využívány pouze prvotřídní suroviny z ekologicky čistých oblastí. Naopak se nevyužívají konzervačním látky, dochucovadla, barviva, přidané cukry a jiná chemická aditiva. Je kladen velký důraz na odbornost a cílem celé společnosti je pomoci při uzdravení.

Tinktury z bylin Serafin jsou vyráběny homeopatickým postupem výroby. To znamená, že byliny jsou sbírány výhradně čerstvé v předem určenou hodinu a v konkrétní době růstu. Následně jsou nakládány předepsaným způsobem a také přesným způsobem pravidelně promíchávány – aktivovány.

Při jejich výrobě je dodržováno tzv. decimální ředění. U všech tinktur dosahujeme ředění D3, což je již hraniční homeopatické ředění. Tinktury jsou určeny pro citlivé osoby, jsou určeny při léčbě v počátku nemoci nebo v prevenci a také na doléčování. Pokud chcete rychlý nástup účinku, doporučujeme zvolit tinkturu z pupenů.

Serafin-byliny s.r.o. Troncovská 1984, 356 01 Sokolov, Česká republika