Himalaya Dental Cream Zubní pasta pro bělejší úsměv, Mořská sůl, 100 g

Kód: 4384
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Jedinečné, klinicky testované složení s příměsí mořské soli pro zářivější a bělejší úsměv. Sůl působí jako přírodní abrazivum, zajišťuje hlubší čištění a zároveň chrání před tvorbou skvrn. Pomáhá pečovat o zdravé zuby a dásně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Himalaya Dental Cream Zubní pasta pro bělejší úsměv, Mořská sůl, 100 g

Jedinečné, klinicky testované složení s příměsí mořské soli pro zářivější a bělejší úsměv. Sůl působí jako přírodní abrazivum, zajišťuje hlubší čištění a zároveň chrání před tvorbou skvrn. Pomáhá pečovat o zdravé zuby a dásně.

  • Bez fluoridů
  • Pomáhá vytvářet bělejší zuby
  • Přírodní abrazivní prostředek proti zubnímu plaku
  • Chrání před usazováním skvrn
  • Testováno zubními lékaři

Použití:

Používá se dvakrát denně s měkkým zubním kartáčkem. Nepolykejte. Po vyčištění zubů vyplivněte a důkladně opláchněte.

Děti od 6 let: při čištění zubů pod dohledem používejte množství o velikosti hrášku, abyste minimalizovali možnost spolknutí.

Složení:

Uhličitan vápenatý, voda, sorbitol, glycerin, hydratovaný oxid křemičitý, laurylsulfát sodný, aroma, xantamová guma, křemičitan sodný, fenoxyethanol, hydrogenuhličitan sodný, oxid křemičitý, kopolymer PVM/MA, mořská sůl, sacharin sodný, mentol, CI 12490, CI 17200.

Obsah: 100 g

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí

Vyrobeno ve: Velké Británii

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní pasty
Hmotnost: 0.115 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Himalaya byla založena už v roce 1930 v Indii pokorným a oddaným mužem, panem M. Manalem. Jeho inspirací byli vesničané, kteří využívali kořeny místních bylin ke krmení slonů, aby uklidnili rozrušené stádo. Od té chvíle se jeho snem stalo objevování tajemství přírody. Byl odhodlán přinést lidem příslib léčivé síly přírody a využít k tomu vědecký výzkum. Celé dny trávil jízdou na kole lesy Barmy a poznáváním bylin od místních léčitelů. Věřil, že by mělo být vědecky dokázáno, že bylinné léky fungují. Zastavil náramky své matky a koupil první ruční tabletovací stroj. Tak položil v roce 1930 základy společnosti Himalaya.

Vizí Himalaya bylo přinést tradiční indickou vědu ajurvédu do společnosti v moderní podobě jako je moderní medicína. Ájurvédská medicína (přírodní bylinné přípravky) se praktikuje již více než 7000 let k léčbě různých symptomů.

Společnost Himalaya se zavázala vyrábět přírodní, účinné a bezpečné produkty, které pomáhají lidem vést bohatší, zdravější život a zůstat zdraví. Tyto kvalitní výrobky jsou zaměřeny na výsledky a jsou schopné působit bez ovlivnění jakýchkoli jiných aktuálně používaných léků.

Dnes je Himalaya přední světovou organizací pro zdraví a bylinnou léčbu s téměř 500 produkty ve více než 100 zemích, která je široce doporučována lékaři po celém světě.

Himalaya Wellness Company, Makali, Bengaluru - 562162 / Himalaya Wellness Latvia SIA. Elizabetes str. 11-10, Riga, LV-1010, Lotyšsko