Hampstead BIO Selekce zelených čajů, 20 sáčků

Kód: HT000856
103 Kč 91,96 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení

Selekce zelených čajů obsahuje jednotlivě balené sáčky čistého zeleného čaje, zeleného čaje se zázvorem, zeleného čaje s mátou a zeleného čaje s citrónem.

 • Bio kvalita
 • 20 plně kompostovatelných sáčků
 • Sáčky jsou vyráběny 100% bez jakýchkoliv plastů
 • Silná směs, která se bez problému vyrovná sypaným čajům

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hampstead BIO Selekce zelených čajů, 20 sáčků

Hampstead sáček

Selekce zelených čajů obsahuje jednotlivě balené sáčky čistého zeleného čaje, zeleného čaje se zázvorem, zeleného čaje s mátou a zeleného čaje s citrónem.

 • Bio kvalita
 • 20 plně kompostovatelných sáčků
 • Sáčky jsou vyráběny 100% bez jakýchkoliv plastů
 • Silná směs, která se bez problému vyrovná sypaným čajům

Chuť: 

 • Čistě zelený - Jemný a svěží čaj, jehož jedinou složkou je organický zelený čaj Darjeeling.
 • Zelený čaj a zázvor - Živá směs, zázvor dodává čistému zelenému čaji šmrnc.
 • Zelený čaj a máta - Luxusní směs jemného zeleného čaje a nejlepšího výběru ručně sbírané egyptské máty peprné a lékořice, které se jemně skládají dohromady, aby poskytly dokonalý pocit máslové máty.
 • Zelený čaj a citrón - Osvěžující směs citrónu a zeleného čaje.

Země původu čajů: Indie, provincie Darjeeling, oblast Makaibari.

Složení: Zelené čaje s příchutí. Všechny suroviny pocházejí z produkce Fairtrade, ekologického a biodynamického zemědělství

Příprava: Čerstvě uvařenou vodu necháme pár minut odstát. Zchladlou vodou přelijeme 1 sáček a necháme 1-3 minuty louhovat. Tímto procesem předejdeme hořkosti a zelený čaj bude mít přirozenou, jemně nasládlou chuť.

Obsah balení: 20 x 2 g

 • 5x Zelený čas čistý
 • 5x Zelený čaj se zázvorem
 • 5x Zelený čaj s mátou
 • 5x Zelený čaj s citrónem

Skladování: Skladujte v suchu


O společnosti Hampstead Tea London

Čajové lístky pro čaje Hampstead Tea London pochází z indické oblasti Darjeeling, přesněji z čajové zahrady Makaibari. Pěstování v této nádherné oblasti subtropického pásu začalo již v roce 1859, čímž je oblast unikátní - nachází se zde první, dosud rodinná, továrna na zpracování čaje na světě. Všechny čaje jsou sklízeny výhradně ručně

V Makaibari se využívá tzv. biodynamický způsob zemědělství, což je alternativní způsob hospodaření, který popsal rakouský filosof, pedagog a esoterik Rudolf Steiner již začátkem 20. století. Tento typ zemědělství klade důraz zejména na vysokou přirozenou kvalitu surovin a dlouhodobou udržitelnost produkce v dané oblasti. Princip spočívá v tom, že zemědělci šetrně hospodaří s přírodními zdroji a vrací přirozenou cestou do půdy živiny, které z ní čerpají. Makaibari je díky významné pomoci společnosti Hampstead Tea London, první světovou oblastí s certifikátem biodynamického zemědělství na světě.

Hampstead logo

Biodynamický původ produktů zaštiťuje certifikace biodynamického zemědělství Demeter. Certifikace Demeter garantuje nejvyšší možnou úroveň biodynamického zemědělství. Převyšuje standardní BIO certifikaci a zaručuje například i to, že při pěstování plodin nebyly použity žádné uměle vyrobené látky, pouze kompostovaná zemina produkovaná přímo na konkrétních plantážích. V biodynamickém zemědělství se důsledně dodržují etické zásady vůči ochraně a udržitelnosti životního prostředí.

Zároveň koupí produktu s certifikací Demeter máte jistotu, že byly zaplaceny spravedlivé výkupní ceny surovin - takové, které plně reflektují jejich hodnotu a hodnotu lidské práce.

Společnost Hampstead Tea London vznikla v roce 1989. První čaje s certifikací biodynamického zemědělství a Fairtrade začala vyrábět v roce 1995. Společnost Hampstead Tea London vrací část svých zisků zpět do farmářských komunit, se kterými velmi úzce osobně spolupracuje. Peníze jsou investovány na podporu rozvoje především v oblasti školení zemědělců, vzdělávání lékařské péče. Lidem, kteří čajové lístky sbírají a zpracovávají, se tak dostává za jejich práci spravedlivé odměny a mohou žít v důstojných podmínkách v místě svého domova.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zelené čaje
Hmotnost: 0.05 kg
Typ čaje: sáčkové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hampstead logo

Všechny čaje značky Hampstead Tea London jsou sklízeny výhradně ručně. Makaibari je první světovou oblastí s certifikátem Biodynamického zemědělství. Společnost Hampstead Tea London vrací část svých zisků zpět do farmářských komunit, kde jsou investovány na podporu rozvoje především v oblasti vzdělání a lékařské péče.

Všechny produkty společnosti jsou v BIO kvalitě a mají certifikaci Fairtrade a Demeter.

Hampstead Organic BV, Kapellerlaan 19, 6041 JB Roermond, Nizozemsko