Swanson TurmiPure Gold Turmeric Extract (Kurkuma), 300 mg, 30 rostlinných kapslí

Kód: SWH295
339 Kč 302,68 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

V Indii je kurkuma využívána již tisíce let jako léčivá rostlina a jako koření, které dodává kari svou typickou žlutou barvu. Kurkuma je bohatá na látky zvané kurkuminoidy. Nejdůležitější z kurkuminoidů je kurkumin, který je silným antioxidantem. Díky svým vlastnostem je kurkuma vhodná pro každého, kdo chce podpořit především zdraví kloubů, ale také kardiovaskulární zdraví a imunitní sytém. Swanson TurmiPure Gold přináší sice menší, ale za to nejlépe biologicky dostupnou dávku kurkumy. Extrakt kurkumy je strandardizován na 30% obsah kurkuminoidů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Swanson TurmiPure Gold Turmeric Extract (Kurkuma), 300 mg, 30 rostlinných kapslí

V Indii je kurkuma využívána již tisíce let jako léčivá rostlina a jako koření, které dodává kari svou typickou žlutou barvu. Kurkuma je bohatá na látky zvané kurkuminoidy. Nejdůležitější z kurkuminoidů je kurkumin, který je silným antioxidantem. Díky svým vlastnostem je kurkuma vhodná pro každého, kdo chce podpořit především zdraví kloubů, ale také kardiovaskulární zdraví a imunitní sytém.

Problémem většiny doplňků stravy s kurkumou je špatná biologická dostupnost - míra toho, kolik látky se vstřebá do těla a dosáhne zamýšleného cíle. Jedinečnost přípravku TurmiPure Gold® spočívá v jeho přístupu k řešení tohoto problému.

Kurkuminoidy v přípravku TurmiPure Gold jsou dodávány ve formě ve vodě dispergovatelné sušené koloidní suspenze - tedy sušené formy směsi, která je snadno rozpustná ve vodě. Tota jedinečná formule umožňuje kurkuminoidům snadnější vstup do buněk a krevního oběhu. Děje se tak bez použití extraktu z černého pepře nebo vysokých dávek kurkumy, které mohou u některých lidí způsobit zažívací potíže.

Swanson TurmiPure Gold přináší sice menší, ale za to nejlépe biologicky dostupnou dávku kurkumy. Extrakt kurkumy je strandardizován na 30% obsah kurkuminoidů.

  • Kurkuma podporuje zdravý stav kloubů a kostí
  • Kurkuma působí jako antioxidant
  • Kurkuma podporuje normální trávení
  • Kurkuma podporuje správnou činnost jater
  • Kurkuma podporuje normální funkci kardiovaskulárního systému

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte jednu rostlinnou kapsli denně s jídlem a vodou.

Složení:

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle 
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
TurmiPure Gold® Extrakt z oddenku kurkumy (Curcuma longa) (standardizovaný na 30 % kurkuminoidů) 300 mg **
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena
TurmiPure Gold® je registrovaná ochranná známka společnosti Naturex SA.

Další ingredience: Hypromelóza (vegetariánská kapsle), rýžové otruby, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, akáciová guma, slunečnicový olej, extrakt z quillaji.

Upozornění: 

Pokud jste těhotná nebo kojíte, neužívejte tento produkt.

Pokud máte nebo jste měli problémy se žlučníkem, máte zdravotní potíže nebo užíváte léky, například léky na ředění krve, poraďte se před použitím s lékařem.

Přerušte užívání, pokud se u vás objeví žaludeční a střevní potíže.

Produkt je určen pro dospělé. 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy.

Doporučené skladování: na chladném a suchém místě.

Balení: 30 rostlinných kapslí

Vyrobeno v USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Hmotnost: 0.05 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

swanson-logo-vectoraFirma Swanson Health Products je největším soukromým maloobchodním prodejcem vitamínových doplňků v USA. Společnost Swanson Health Products byla založena v roce 1969.

Swanson Health Products vyrábí více než 26 000 produktů, od vitamínů a doplňků až po „ekologické“ výrobky pro domácí úklid. Společnost má více než 20 značek Swanson, které pokrývají celé spektrum přírodních produktů pro zdraví a také některé OTC léky a biopotraviny. Swanson Health Products přináší skvělý poměr ceny a kvality.

Swanson Health Products, Fargo, ND 58104, USA