Swanson L-Serine, 500 mg, 60 rostlinných kapslí

Kód: SWU797
319 Kč 284,82 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

L-serin je sice klasifikován jako neesenciální aminokyselina, ale přesto je důležitý pro řadu struktur a funkcí v těle. Je důležitý především proto, že slouží jako prekurzor fosfatidylserinu (phosphatidylserinu). Za neesenciální je považován proto, že zdravé tělo by ho mělo být schopno syntetizovat, mnoho lidí však dnes nachází přínos v jeho suplementaci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Swanson L-Serine, 500 mg, 60 rostlinných kapslí

L-serin je sice klasifikován jako neesenciální aminokyselina, ale přesto je důležitý pro řadu struktur a funkcí v těle. Je důležitý především proto, že slouží jako prekurzor fosfatidylserinu (phosphatidylserinu). Za neesenciální je považován proto, že zdravé tělo by ho mělo být schopno syntetizovat, mnoho lidí však dnes nachází přínos v jeho suplementaci. 

  • Fosfatidylserin podporuje kognitivní funkce u mladých lidí
  • Fosfatidylserin přispívá k udržení kognitivních funkcí a podpoře paměti při stárnutí
  • Fosfatidylserin hraje důležitou roli ve zdravé funkci nervů v centrální nervové soustavě včetně mozku
  • Fosfatidylserin přispívá k odolnosti vůči stresu

AjiPure® značí čistotu, účinnost a bezpečnost. AjiPure® L-Serine vyrábí společnost Ajinomoto AminoScience, světový lídr v oblasti aminokyselin farmaceutické kvality.

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte jednu rostlinnou kapsli denně a zapijte ji vodou.

Složení:

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle 
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
L-serin farmaceutické kvality AjiPure® 500 mg **
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena
AjiPure® a logo AjiPure® jsou registrované ochranné známky společnosti Ajinomoto, Inc.

Další ingredience: rýžová mouka, hypromelóza (vegetariánská tobolka), laurát vápenatý.

Upozornění: 

Trpíte-li onemocněním nebo užíváte léky, jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Produkt je určen pro dospělé. 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy.

Doporučené skladování: na chladném a suchém místě.

Balení: 60 rostlinných kapslí

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Hmotnost: 0.06 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZL Avatar autora | 19.7.2022
S produktem jsem spokojená, s pocitem, že jsem pro sebe udělala "all the best". Dlouhodobě suplementuji železo (anemie) a když jsem si stěžovala, že mi Sorbifer nedělá dobře na žaludek, doktor zalitoval, že zde na trhu již není k dostání Aktifferin, prý měl nejlepší vstřebatelnost a dobrou snášenlivost. A tak jsem se podívala, co vlastně ten Aktifferin obsahoval - racemickou formu serinu (tzn. že jsou obsaženy ve stejném poměru d- a l- formy), síran železnatý, kys. listovou a vit B12 kyanokopalamin. Teď přes léto poctivě baštím železo - Maltofer, ten vyhovuje + hovězí játra, zmiňovanou kyselinu listovou a vit B12 kyanokopalamin a právě ještě L-SERIN, třebaže to není racemická forma, myslím si, že nachází v těle důležité uplatnění při složitých biosyntézách a je prostě nepostradatelný.. navíc má zlepšovat funkce mozku, zlepšovat spánek (ano, spím jak dudek), zmírňovat stres... Takže užívám železo se všemi těmito jeho "kamarády", s dietním omezením doporučovaném v příbalovém letáku železa a ano, je mi celkově čím dál lépe... Nicméně na krevní testy půjdu až na podzim, takže toto je zatím čistě subjektivní hodnocení. Víte, já neočekávám zázraky na počkání, jsem přesvědčena, že všechno chce svůj čas, do deficitu železa jsem se také nějakou tu dobu dostávala... takže psát recenzi po měsíci užívání mě zrovna moc netěší... ale řeknu vám to takto - až balení doužívám, koupím si ho zase, přestože si nejsem a nemůžu být zcela jistá, po čem konkrétně mi je z toho mixu doplňků nejlíp. Zřejmě z toho, že jsou všichni spolu. :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

swanson-logo-vectoraFirma Swanson Health Products je největším soukromým maloobchodním prodejcem vitamínových doplňků v USA. Společnost Swanson Health Products byla založena v roce 1969.

Swanson Health Products vyrábí více než 26 000 produktů, od vitamínů a doplňků až po „ekologické“ výrobky pro domácí úklid. Společnost má více než 20 značek Swanson, které pokrývají celé spektrum přírodních produktů pro zdraví a také některé OTC léky a biopotraviny. Swanson Health Products přináší skvělý poměr ceny a kvality.

Swanson Health Products, Fargo, ND 58104, USA