Sunwarrior Ormus Supergreens, Organic Mátový, 225 g

Kód: SW1317
♥ BIO
Značka: Sunwarrior
899 Kč 802,68 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Ormus je zelený nápoj plný „supergreens“, tedy zelených potravin bohatých na biologicky aktivní látky a fytonutrienty. Jedná se o vyváženou směs usušených šťáv z mladých výhonků, spojující přednosti jednotlivých bylin, rozemletých usušených mladých natí, probiotik a prebiotik.

Zelené natě alfalfy, mladého ječmene, mladé pšenice, mladého ovsa a moringy ukrývají ten nejlepší potenciál čerstvě vyrašené rostlinky. Díky patentované technologii zpracování jsou zelené potraviny dobře stravitelné a veškeré živiny výborně biologicky dostupné.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sunwarrior Ormus Supergreens, Organic Mátový, 225 g

Ormus je zelený nápoj plný „supergreens“, tedy zelených potravin bohatých na biologicky aktivní látky a fytonutrienty. Jedná se o vyváženou směs usušených šťáv z mladých výhonků, spojující přednosti jednotlivých bylin, rozemletých usušených mladých natí, probiotik a prebiotik.

Zelené natě alfalfy, mladého ječmene, mladé pšenice, mladého ovsa a moringy ukrývají ten nejlepší potenciál čerstvě vyrašené rostlinky. Díky patentované technologii zpracování jsou zelené potraviny dobře stravitelné a veškeré živiny výborně biologicky dostupné.

V ČEM JE ORMUS SUPER GREENS TAK SKVĚLÝ?

 • Díky směsi šťáv z mladých trav, probiotik, účinných rostlinných enzymů, vláknině a kořenu zázvoru harmonizuje a uklidňuje zažívání.

 • Vláknina a chlorofyl v přípravku pomáhají udržovat stav harmonie v zažívacím traktu. Díky vysokému obsahu zeleného barviva chlorofylu, který se strukturně podobá lidskému hemoglobinu (červenému krevnímu barvivu), má pozitivní vliv na zdravou krvetvorbu.

 • Probiotická kultura vzniká během výrobního procesu fermentací rostlinných složek. Díky tomu je zelený nápoj lehce stravitelný a přírodní cestou podporuje přátelskou střevní flóru, která se podílí na zdravém trávení. Tím má vliv na správnou funkci imunitního systému.

 • Výtažky z mladých trav obsahují antioxidační látky (vitamin C a vitamin A).

 • Mladé trávy patří mezi zásadotvorné potraviny. Ormus Super Greens je ideální pro toho, kdo hledá tento typ stravy.

 • Nápoj je bohatý na množství vitamínů, minerálů a stopových prvků. Pomůže vám doplnit porci živin tehdy, když ji nestihnete přijmout z dávky čerstvé zeleniny. Vyživuje na buněčné úrovni snadno vstřebatelnými fytonutrienty.

 • Vědecké studie zkoumají vliv mladého ječmene na udržení kvalitní pleti, lepší regeneraci organismu, udržování stálé hladiny krevního cukru a normální hodnoty krevního tlaku.

PRO KOHO A K ČEMU SE ORMUS SUPER GREENS HODÍ?

 • Pro nováčky v oblasti detoxu, ale i pro zkušené znalce. Jedná se o vyváženou komplexní směs zelených trav, která má jemnou a vyladěnou chuť.

 • Jako první pomoc při běžných zažívacích obtížích, když to zkrátka „nedobře tráví“.

 • Může pomoci při obtížích s problematickou pletí.

 • Je vhodný pro ty, kteří mají nízký příjem čerstvé zeleniny, na doplnění vitamínů, minerálů a rostlinných živin.

 • Enzymy, probiotika a prebiotika podporují správné trávení a vstřebávání přijatých živin. Ormus zajišťuje doplnění vitamínů a minerálů, je tedy pomocníkem při nejrůznějších jednostranných dietách, kde může dojít k nedostatkům pro tělo důležitých látek.

 • Skvěle se hodí také při cestování. Například jako příprava zažívacího traktu na nezvyklý jídelníček, orientální kuchyni a podobně. Zvýší odolnost zažívání a poslouží jako zdroj živin, když nemáme k dispozici tak rozmanitou stravu.

Šetrná technologie zpracování

Ormus Super Greens je zpracován patentovaným procesem sušení za studena, při kterém je zachováno maximálně možné množství fytonutrientů a biologicky aktivních látek. Ty jsou velice citlivé na teplo a mohly by být vyšší teplotou zničeny. Tím, že jsou tyto složky zachovány, je Ormus Super Greens prvotřídním zeleným superpotravinovým nápojem, který je živý, raw a výborně biologicky dostupný. Šetrný výrobní proces zachovává křehkou rovnováhu esenciálních aminokyselin, enzymů, vitamínů a minerálů.

Proč zrovna Ormus Super Greens?

 • Nápoj má osvěžující mátovou chuť a má perfektně vyladěné složení.

 • Obsahuje směs z mnoha rostlin. Každá z nich má trochu jiné specifické účinky. Ormus kombinuje veškeré jejich přednosti do jednoho celku.

 • Mladé trávy do sebe dokážou absorbovat látky z půdy. U levných „zelenáčů“ bez záruky není jistota, zdali neobsahují těžké kovy či zbytkové pesticidy. Ormus Super Greens dává absolutní záruku čistoty produktu. Naopak, díky bohatosti půdy, odkud pochází, má v sobě navíc spoustu cenných minerálů a stopových prvků.

 • Oproti běžným zeleným nápojům je obohacen o probiotika a prebiotika vzniklá fermentací zelených šťáv, která ještě více podporují jeho blahodárné účinky.

 • Jeho složení tvoří usušená šťáva z mladých natí, jenž koncentruje větší množství živin a je takto dobře stravitelná. Plnou doporučenou denní dávku vlákniny je však potřeba doplnit i z jiných zdrojů.

 • Nápoj je zabalen v obalu z recyklovaného, BPA free plastu.

 • BioRaw kvalita.

 • Bez GMO, alergenů, sóji, lepku, přidaného cukru, přidaných aditiv (umělých konzervantů, dochucovadel, barviv a rozpouštědel).

 • From RAW Juice, KETO friendly!

CO VLASTNĚ ORMUS SUPERGREENS OBSAHUJE?

I. Alfalfa (Tolice vojtěška)

Alfalfa je coby rostlinka zajímavá v tom, že má v poměru ke své velikosti rozsáhlou kořenovou strukturu, pomocí které dokáže vytáhnout z hlubokých půdních vrstev minerály, jež nemusí být přítomny v povrchových vrstvách. Tento fakt činí z vojtěšky velmi výživnou rostlinu bohatou na esenciální vitamíny, minerály a rozličné fytonutrienty. V odborných studiích je zkoumán vliv vojtěšky na hladinu cholesterolu. Je to pravděpodobně proto, že obsahuje rostlinné sloučeniny saponiny.

II. Mladý ječmen

Ječmen je pozoruhodně bohatý na živiny a plný vitamínů, jako je vitamin A, vitamíny skupiny B (thiamin, niacin, riboflavin a pyridoxin a folát), vitamin C, vitamin E a vitamin K. Obsahuje také karotenoidy a mnoho dalších zdraví prospěšných látek. V mladém ječmeni se vyskytuje také jedna z nejúžasnějších přírodních látek: chlorofyl.

III. Mladá pšenice

Podobně jako mladý ječmen obsahuje množství vitamínů, minerálů, enzymů, antioxidantů a cenných fytonutrientů, jako je například chlorofyl.

IV. Mladý oves

Další obilná tráva, která poskytuje koncentrované vitamíny, minerály a základní živiny „zabalené“ do křehkých mladých lístků. Oves je bohatý na více než 70 revitalizujících minerálů.

V. Moringa

Další obilná tráva, která poskytuje koncentrované vitamíny, minerály a základní živiny „zabalené“ do křehkých mladých lístků. Oves je bohatý na více než 70 revitalizujících minerálů.

VI. Kořen zázvoru

Kořen zázvoru byl od nepaměti používán jako pomocník pro trávicí soustavu. Přináší úlevu od průjmu a nevolnosti. Obsahuje biologicky aktivní látku gingerol, která se vyznačuje zejména antioxidačními účinky. Podle některých odborných studií působí také protizánětlivě.

VII. Směs probiotických kmenů

Probiotika používaná v našich zelených potravinách jsou kultivována přímo v nich samotných během procesu výroby, aniž by byla dodatečně přidána. Díky tomu jsou dobře biologicky dostupná pro využití v procesu budování a výživy tolik potřebné bakteriální mikroflóry našeho trávicího systému.

Stále více studií ukazuje, že nerovnováha a nevyváženost bakterií v našem zažívacím traktu má vliv na celkové zdraví a případný vznik nemocí.

Probiotika podporují zdravou rovnováhu střevních bakterií a jsou spojována s celou řadou zdravotních výhod.

Doporučené dávkování:

Smíchejte 1 odměrku (5 g) s minimálně 250 ml vody či džusem. Lze také přidat do oblíbených smoothies.

Co nespotřebujete ihned, uchovávejte v lednici. Vše ale vypijte v den přípravy, nekonzumujte později.

Složení:

Prášková směs z celých listů (organický prášek z celých listů vojtěšky, organický prášek z celé ječmenné trávy, organický prášek z celé pšeničné trávy, organický prášek z celých listů Moringa oleifera, organický prášek z celé ovesné trávy), dehydratovaná směs šťáv (organická dehydratovaná šťáva z listů Alfala, organická dehydratovaná šťáva z ječné trávy, organická dehydrovaná šťáva z pšeničné trávy, organická dehydrovaná šťáva z ovesné trávy) organické mátové aroma, organický kořen zázvoru, organický extrakt ze stévie (glykosidy steviolu), probiotická směs (L-acidophilus, L-plantarum, L-casei, L-rhamnosus, B-lactis, L-salivarius, B-bifidum)

Velikost dávky: 1 odměrka (5 g)
Balení obsahuje 45 dávek
Množství
v 1 dávce
RHP*
Energie
15 kcal / 63 kJ
1%
Sacharidy
3 g
1%
 • Vláknina
1 g
**
 • Cukry
<1 g
<1%
Bílkoviny
1 g
2%
Vápník
50 mg
6%
Železo
1,1 mg
8%
Sodík (sůl)
20 mg (50 mg)
1%
Draslík
160 mg
8%
* denní referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8 400 kJ/2 000 kcal)
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena


Alergeny: Tento produkt se vyrábí v závodě, který může vyrábět také produkty obsahující arašídy nebo ořechy

Upozornění: 

Pouze pro dospělé.

Trpíte-li onemocněním nebo užíváte léky, jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy.

Skladujte na chladném, temném a suchém místě.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. 

Objem balení: 225 g

Vyrobeno v USA

Společnost Sunwarrior věří, že odpovědi na otázky optimálního zdraví se nacházejí v přírodě. Čisté zdroje rostlinných bílkovin poskytují esenciální BCAA (aminokyseliny s rozvětveným řetězcem) pro růst/udržení svalů a energii. Získejte výhody rostlinných bílkovin, které úžasně chutnají a jsou: 100% veganské - bez přidaného cukru - bez lepku. Skvěle se hodí pro výživu na cestách v koktejlu nebo jako doplněk bílkovin do vašich oblíbených koktejlů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Hmotnost: 0.27 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

sun_warrior_logo

Společnost Sunwarrior věří, že odpovědi na otázky optimálního zdraví se nacházejí v přírodě. Naše čistě spalitelné zdroje rostlinných bílkovin poskytují esenciální BCAA (aminokyseliny s rozvětveným řetězcem) pro růst/udržení svalů a energii.

Získejte výhody rostlinných bílkovin, které úžasně chutnají a jsou: 100% veganské - bez přidaného cukru - bez lepku. Skvělé pro výživu na cestách v koktejlu nebo jako proteinový doplněk do vašich oblíbených koktejlů.

SUNWARRIOR 2250 N. Coral Canyon Blvd. Ste. 100, Washington, UT 84780, USA