Himalaya Arjuna Heart Wellness, Vrcholák pravý - Zdraví srdce, 250 mg, 60 rostlinných kapslí

Kód: 5187
159 Kč 141,96 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Terminalia arjuna (Vrcholák pravý) je listnatý strom vyskytující se v celí Indii. Kůra tohoto stromu se používá již více než tři tisíce let a je tradičně využívána na podporu kardiovaskulárního zdraví v ajurvédské medicíně. Dnes jsou extrakty z kůry rozšířené také díky svým antioxidačním vlastnostem. Arjuna může být užitečná také pro diabetiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Himalaya Arjuna Heart Wellness, Vrcholák pravý - Zdraví srdce, 250 mg, 60 rostlinných kapslí

ArjunaTerminalia arjuna (Vrcholák pravý) je listnatý strom vyskytující se v celí Indii. Kůra tohoto stromu se používá již více než tři tisíce let a je tradičně využívána na podporu kardiovaskulárního zdraví v ajurvédské medicíně. Dnes jsou extrakty z kůry rozšířené také díky svým antioxidačním vlastnostem. Arjuna může být užitečná také pro diabetiky.

  • Působí jako antioxidant
  • Podporuje normální činnost jater
  • Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému

Použití:

Jako doplněk stravy užívejte 1 kapslí dvakrát denně po jídle

Složení:

Velikost dávky: 2 rostlinné kapsle
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Arjuna bark extrakt (Extrakt z kůry vrcholáku pravého) (Terminalia arjuna 500 mg **
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Další složky: mikrokrystalická celulóza (obal), dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého (obal), koloidní bezvodý oxid křemičitý (protispékavá látka), stearan hořečnatý (leštící látka).

Obsah: 60 rostlinných kapslí

Upozornění: 

Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy.

Trpíte-li onemocněním nebo užíváte léky, jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Vyhněte se v období těhotenství a kojení. Nedoporučuje se pro děti do 14 let.

Skladujte při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Neskladujte v chladničce.

Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Vyrobeno v: Indii

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Hmotnost: 0.07 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Himalaya byla založena už v roce 1930 v Indii pokorným a oddaným mužem, panem M. Manalem. Jeho inspirací byli vesničané, kteří využívali kořeny místních bylin ke krmení slonů, aby uklidnili rozrušené stádo. Od té chvíle se jeho snem stalo objevování tajemství přírody. Byl odhodlán přinést lidem příslib léčivé síly přírody a využít k tomu vědecký výzkum. Celé dny trávil jízdou na kole lesy Barmy a poznáváním bylin od místních léčitelů. Věřil, že by mělo být vědecky dokázáno, že bylinné léky fungují. Zastavil náramky své matky a koupil první ruční tabletovací stroj. Tak položil v roce 1930 základy společnosti Himalaya.

Vizí Himalaya bylo přinést tradiční indickou vědu ajurvédu do společnosti v moderní podobě jako je moderní medicína. Ájurvédská medicína (přírodní bylinné přípravky) se praktikuje již více než 7000 let k léčbě různých symptomů.

Společnost Himalaya se zavázala vyrábět přírodní, účinné a bezpečné produkty, které pomáhají lidem vést bohatší, zdravější život a zůstat zdraví. Tyto kvalitní výrobky jsou zaměřeny na výsledky a jsou schopné působit bez ovlivnění jakýchkoli jiných aktuálně používaných léků.

Dnes je Himalaya přední světovou organizací pro zdraví a bylinnou léčbu s téměř 500 produkty ve více než 100 zemích, která je široce doporučována lékaři po celém světě.

Himalaya Wellness Company, Makali, Bengaluru - 562162 / Himalaya Wellness Latvia SIA. Elizabetes str. 11-10, Riga, LV-1010, Lotyšsko