The Health Factory Nano Magnesium, Hořčík, 1000 ml

Kód: THF008
1 549 Kč 1 383,04 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Nanohořčík firmy The Health Factory je nová revoluční forma hořčíku. Když jsou částice hořčíku malé několik nanometrů (1 nanometr je jedna miliontina milimetru), je jejich účinek obzvláště silný. Nano částice se rychle a kompletně vstřebávají kůží i sliznicemi. Navíc je tento doplněk v tekuté formě, která nabízí mnoho výhod, jako je snadné užívání (bez kapsle nebo obalu) a vstřebávání přes sliznice. Díky tekuté formě skládající se z čištěné vody s ultra malými částicemi (70 ppm) čistého hořčíku dochází k rychlému vstřebávání hořčíku už v ústech (a v případě lokálního použití i kůží).

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Health Factory Nano Magnesium, Hořčík, 1000 ml

Nanohořčík firmy The Health Factory je nová revoluční forma hořčíku. Když jsou částice hořčíku malé několik nanometrů (1 nanometr je jedna miliontina milimetru), je jejich účinek obzvláště silný. Nano částice se rychle a kompletně vstřebávají kůží i sliznicemi. Navíc je tento doplněk v tekuté formě, která nabízí mnoho výhod, jako je snadné užívání (bez kapsle nebo obalu) a vstřebávání přes sliznice. Díky tekuté formě skládající se z čištěné vody s ultra malými částicemi (70 ppm) čistého hořčíku dochází k rychlému vstřebávání hořčíku už v ústech (a v případě lokálního použití i kůží).

Hořčík je esenciální minerál sehrávající významnou úlohu v mnoha fyziologických procesech v lidském těle. Podílí se na více než 300 biochemických reakcích, včetně podpory funkce svalů a nervů, podpory zdraví kardiovaskulární soustavy, podpory normálního stavu kostí a podpory imunitního systému.

Benefity hořčíku jsou následující:

 • Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Snižuje únavu a vyčerpání
 • Přispívá k normální činnosti svalů
 • Přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • Přispívá k normální psychické činnosti
 • Přispívá k úlevě od svalových křečí
 • Přispívá k elektrolytické rovnováze
 • Přispívá k normální syntéze bílkovin
 • Přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů
 • Podílí se na procesu dělení buněk
 • Přispívá k uspokojení zvýšené potřeby hořčíku u těhotných žen
 • Může tedy napomoci normálnímu průběhu těhotenství a porodu

Díky tekuté formě je tento doplněk použitelný pro dospělé i děti, včetně malých dětí a starších osob, které nemohou užívat kapsle. Můžete užívat vnitřně, ale je vhodný i pro vnější použití.

Doporučené dávkování: 

Před polknutím držte 1 minutu v ústech.

 • Dospělí: 5 - 30 ml denně
 • Děti do 2 let: 5 ml denně (1 čajová lžička)
 • Děti ve věku 2 až 6 let: 10 ml denně (1 polévková lžíce)
 • Děti ve věku 6 až 12 let: 20 ml denně (2 polévkové lžíce)

30 ml nano hořčíku odpovídá 125 mg bisglycinátu hořečnatého (33% doporučené denní dávky) 

Složení:

Hořčík (elementární), čištěná (energizovaná) voda.

Upozornění: 

Trpíte-li onemocněním nebo užíváte léky, jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Pouze pro dospělé.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Baleno ve vysoce kvalitním tmavě fialovém skle, které propouští pouze infračervené a ultrafialové UVA záření. Díky tomu má výrobek mnohem delší trvanlivost.

Objem balení: 1000 ml

Vyrobeno v Nizozemsku

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

The health factory logo

Společnost The Health Factory, která byla založena před dvaceti lety v Londýně, vznikla na základě osobní zkušenosti se zdravím, která vedla k transformační cestě. Jako umělec zaměřený na fotografii a umění se zakladatel Steven setkal s oční infekcí, která výrazně ovlivnila jeho práci. Tradiční léčba se ukázala jako neúčinná, dokud neobjevil koloidní stříbro, prostředek, který nejen vyřešil jeho zdravotní problém, ale vzbudil hluboký zájem o jeho potenciální přínosy. Tato osobní zkušenost podnítila Stevenovo odhodlání zkoumat a vyvíjet vysoce kvalitní koloidní stříbro, což ho vedlo k založení společnosti The Health Factory. Díky svému vzdělání v oboru fotografie a znalosti účinků světla začal Steven vyrábět koloidní stříbro v naprosté tmě a balit ho do fialově zbarveného skla, aby zabránil oxidaci a zajistil optimální kvalitu produktu.

Během uplynulého desetiletí se společnost The Health Factory stala lídrem na trhu s nanominerály a nabízí rozmanitou škálu produktů, jako je nanohořčík, nanoplatina a multiminerál z korálu okinawa. Značka rozšířila svou působnost, má více než 400 prodejních míst v Nizozemsku a je dostupná v několika evropských zemích. K trvalému úspěchu značky přispívá Stevenovo praktické vedení v kombinaci s nadšeným týmem přibližně 20 zaměstnanců. Společnost se odlišuje svým závazkem k čistotě, bezpečnosti a biologické dostupnosti, přičemž mezi její jedinečné prodejní výhody patří 100% čistota, bez zápachu, barvy a chuti. Důraz společnosti The Health Factory na přímou absorpci do sliznice, vysokou energetickou hodnotu a vysoce kvalitní obalové materiály posiluje její pozici lídra na trhu v oblasti nanominerálů, který se věnuje inovacím a kvalitě výrobků.

The Health Factory BV, Herenweg 29G, 2105 MB Heemstede, Nizozemsko