Life Extension Super K, Kombinace K2 a K1, 2600 μg, 90 softgel kapslí

Kód: 02334
739 Kč 659,82 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Vitamin K je vitamin rozpustný v tucích, který podporuje normální srážení krve a zdraví kostí. Tento doplněk stravy obsahuje 100 μg MK-7, nejúčinnější formy vitamínu K2, stejně jako většina konkurenčních vitamínů K2. Je však doplněk o dalších 1000 μg MK-4 a 1500 μg vitamínu K1. Tento komplex tak obsahuje 2600 μg vitamínu K (3467 % doporučené denní dávky). Navíc je obsažen ve formě softgelové kapsle s extra panenským olejem, který pomáhá se vstřebáváním vitamínu K. Kvalita a účinnost je díky těmto faktům zaručena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Life Extension Super K, Kombinace K2 a K1, 2600 μg, 90 softgel kapslí

Vitamin K je vitamin rozpustný v tucích, který podporuje normální srážení krve a zdraví kostíTento doplněk stravy obsahuje 100 μg MK-7, nejúčinnější formy vitamínu K2, stejně jako většina konkurenčních vitamínů K2. Je však doplněk o dalších 1000 μg MK-4 a 1500 μg vitamínu K1. Tento komplex tak obsahuje 2600 μg vitamínu K (3467 % doporučené denní dávky). Navíc je obsažen ve formě softgelové kapsle s extra panenským olejem, který pomáhá se vstřebáváním vitamínu K. Kvalita a účinnost je díky těmto faktům zaručena.

  • Vitamin K přispívá k normální srážlivosti krve
  • Vitamin K přispívá k udržení normálního stavu kostí

Existují dvě základní formy vitaminu K: vitamin K1 a vitamin K2. Vitamin K1 se nachází v zelené listové zelenině, jako je špenát, kapusta a brokolice, zatímco vitamin K2 je obsažen především v živočišných produktech a fermentovaných potravinách, jako je sýr a natto.

Vitamin K2 lze dále rozdělit na různé podtypy. Mezi nejznámější patří menachinon-4 (MK-4) a trans menachinon-7 (MK-7). MK-4 se nachází v živočišných produktech, jako je maso a vejce, zatímco MK-7 je produkován bakteriemi během procesu fermentace některých potravin. Ačkoli obě formy vitaminu K2 jsou prospěšné pro zdraví kostí a kardiovaskulárního systému, bylo prokázáno, že MK-7 má v těle delší poločas rozpadu, a proto může mít na tyto zdravotní účinky významnější vliv.

Užívání komplexu všech tří forem vitaminu K, včetně vitaminu K1, MK-4 a MK-7, může poskytnout komplexní škálu výhod pro zdraví kostí a kardiovaskulárního systému.

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte jednu kapsli denně s jídlem nebo podle doporučení lékaře.

Složení:

Velikost dávky: 1 softgel kapsle
Balení obsahuje 90 dávek.
Množství v 1 dávce % RHP*
Vitamín C (jako askorbylpalmitát)
10 mg 13 %
Vitamín K 2600 μg 3467 %
Vitamín K1 (jako fytonadion) 1500 μg 2000 %
Vitamín K2 (jako menachinon-4) 1000 μg 1333 %
Vitamín K2 (jako trans menachinon-7) 100 μg 133 %
* referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby

Další složky: extra panenský olivový olej, želatina, glycerin, včelí vosk, čištěná voda, barvivo karob, mikrokrystalická celulóza, maltodextrin.

Non-GMO

Upozornění:

Pouze pro dospělé.

Užívání vitamínu K je považováno za bezpečné až do hodnot 10 000 μg K1 a 45 000 μg K2 denně. Tyto formy vitamínu K jsou dobře snášeny, avšak pokud se u vás vyskytnou vedlejší účinky, jako jsou žaludeční potíže nebo průjem, snižte dávkování nebo produkt přestaňte užívat. 

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Není náhradou pestré stravy.

Doplněk stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení: 90 softgel kapslí

Vyrobeno v USA

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
Hmotnost: 0.07 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LifeExtension_svg_logoDosáhněte svých cílů s těmi nejlepšími doplňky, které může věda nabídnout. 

  • Čistota - Ke každé ingredienci přistupují přísně: Musí být čistá. Musí být čerstvá. Musí být nejlepší. Protože to si vaše tělo zaslouží.
  • Účinnost - Od vitamínů a minerálu, přes bylinné extrakty po NAD+ a omegy. Všechny musí splňovat podmínku vysoké účinnosti. Doplňky Life Extension často překračují doporučené denní dávky, protože jsou založeny na výzkumu, který odhalil, co naše tělo potřebuje pro optimální zdraví.
  • Kvalita - Jak definujete kvalitní doplněk stravy? Jednoduše řečeno, musí fungovat na 110 %. Proto doplňky Life eExtension vycházejí z nejnovějších výzkumů, ale také je sami testují v rámci klinických zkoušek.

Quality Supplements and Vitaminc, Inc., Ft. Lauderdale, Florida 33309. USA