Balíček na výkon a regeneraci (tropické ovoce)

Kód: 1056
1 198 Kč –4 %
Balíček na vykon a regeneraci
1 198 Kč –4 % 1 149 Kč 1 025,89 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Chcete-li maximálně podpořit vaše zdraví, zrychlit regeneraci a zároveň také zlepšit své sportovní výkony, je tento kombinace minerálů a aminokyselin přesně to pravé. Alkalot je spojení elektrolytů, které pomáhají odkyselit organismus a zároveň fungují preventivně proti křečím. Ideální pokuď častěji trénujete a hodně se potíte. Tím totiž dochází ke ztrátě minerálů, které je poté nutné zpátky doplnit.

Esenciální aminokyseliny, jsou nezbytné pro každého, jelikož právě z těchto látek se tvoří svaly. Abyste urychlili nejen svalovou regeneraci, ale zároveň potpořili růst svalů a buněk a mnoho procesů, které v lidském těle probíhá. Právě esenciální aminokyseliny jsou to, všichni aktivní sportovci potřebují, aby se mohli posunout dále. Vstřebatelnost těchto aminokyselin je totiž o mnoho vyšší než aminokyselin, které najdete v běžných potravinách a dochází proto k daleko větším účinkům. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček na výkon a regeneraci

1x Carne Labs Alkalot pH+ 450 g

1x EAA Aminokyseliny 500 g (tropické ovoce)

Alkalot příznivě zlepšuje vitalitu, regeneraci a pozitivně působí proti únavě.

Výrobek neutralizuje překyselený organizmus alkalizuje a posouvá pH moče do zásaditého prostředí, oddaluje únavu, zlepšuje regeneraci organizmu a celkově zvyšuje vitalitu.

Z hlediska sportovní podpory, intenzivní zátěže má tento výrobek nezastupitelné místo. Při značné fyzické zátěži vzniká ve svalech kyselina mléčná, proto je vhodné před zátěží použít tuto směs, aby došlo k rychlejší neutralizaci. Některá léčiva na podobné bázi a složení se používají k chemolýze (rozpuštění) kamenů z kyseliny močové. Je to proto, že se moč stává zásaditou a rozpustnost kyseliny močové při pH 6,8 je asi 1000 x vyšší než při kyselé moči o pH 5.

Směs je obohacena o dextrózu jako mírný energetický zdroj

Draslík je nutný pro svalovou strong činnost. Je aktivátor fosforylačních enzymů (ATP). Ovlivňuje acidobazickou rovnováhu buněk, je hlavní kationt intracelulární tekutiny.

Sodík: Hlavní funkcí sodíkového iontu je udržování osmolality tělních tekutin, je hlavním kationem extracelulárního prostoru.

Hořčík je aktivátorem mnoha enzymů, ovlivňuje syntézu bílkovin, nukleových kyselin. Hořčík zajišťuje normální funkci nervové soustavy, je důležitý pro funkci svalu. Společně s draslíkem reguluje propustnost buněčné stěny.

Vápník je součástí kostí a zubů, je nezbytný pro nervosvalovou dráždivost, nutný pro srážlivost krve. Vápník ovlivňuje prostupnost membrán a kapilárních stěn. Obsahuje náhradní sladidlo: sukralósu a dextrózu.

Tato směs je vhodná pro všechny druhy sportu, kde dochází k výrazné acidifikaci organizmu, při vyšším příjmu bílkovin, při redukčních dietách a fyzickém vyčerpání.EAA Aminokyseliny 500 g
 

Aditivum Citrulin-malátu = bonus pro tvrdě trénující svaly
 
V EAA Nutriworks je navíc aditivum citrulin-malátu, který je rovněž zaměřený na oblast svalové únavy a také na posílení maximalizace výkonu. Produkt neobsahuje žádná umělá sladidla ani aditiva, slazený je pouze steviol-glykosidy, nebo je nabízen v naturální verzi. EAA Nutriworks jsou ideální podporou aktivního životního stylu.
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Komplexní směs EAA
- Aditivum volné formy L-citrulin-DL malátu: 1000mg
- Vyvážená chuť, snadno se konzumuje
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu růstu svalové hmoty
- Podporu regenerace
- Podporu výkonu
- Podporu aktivního životního stylu 
 


Dávkování
 
1 zarovnaná odměrka Alkalot = 7,5 g

1 zarovnaná odměrka EAA = 11 g

  • Ráno: 1/2 odměrky Alkalot + 1/2 odměrky EAA do 500 ml vody.
  • Odpoledne: 1/2 odměrky Alkalot + 1/2 odměrky EAA do 500 ml vody a pít před a během tréninku.
  • V netréninkové dny stačí pít jednou denně. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: