The Health Factory Nano Silver, Stříbro, 1000 ml

Kód: THF002
1 449 Kč 1 197,52 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Stříbro používané v nano formě (koloidní stříbro) se skládá se z velmi malých částeček, které dávají stříbru vlastnosti, pro které se v kosmetickém průmyslu využívá. Nano stříbro je skutečnou potravou pro pokožku a má také antibakteriální účinky. Je to všestranný pomocník při různých kožních problémech (akné, ekzémy, vyrážky), ale lze využívat i jeho dezinfekční účinky při omývání různých povrchů, kůže, ovoce a zeleniny, láhví na vodu či při domácím úklidu. Produkt je vyráběn unikátní metodou a skládá se z čištěné vody s malými částečkami čistého stříbra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Health Factory Nano Silver, Stříbro, 1000 ml

Stříbro používané v nano formě (koloidní stříbro) se skládá se z velmi malých částeček, které dávají stříbru vlastnosti, pro které se v kosmetickém průmyslu využívá. Nano stříbro je skutečnou potravou pro pokožku a má také antibakteriální účinky. Je to všestranný pomocník při různých kožních problémech (akné, ekzémy, vyrážky), ale lze využívat i jeho desinfekční účinky při omývání různých povrchů, kůže, ovoce a zeleniny, láhví na vodu či při domácím úklidu. Produkt je vyráběn unikátní metodou a skládá se z čištěné vody s malými částečkami čistého stříbra.

  • Vhodné pro externí použití
  • Bez přidaných látek a vonných látek
  • Bezpečný, pokud se používá podle pokynů
  • K desinfekci povrchů i kůže
  • Pečující o pokožku při různých problémech

Použití:

Podle potřeby nakapejte na postižená místa, např. na pokožku obličeje nebo těla.

Složení: 

Stříbro (elementární), čištěná (energizovaná) voda.

Upozornění: 

Pouze k vnějšímu použití.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Po otevření lze skladovat po dobu 1 roku. Baleno ve vysoce kvalitním tmavě fialovém skle, které propouští pouze infračervené a ultrafialové UVA záření. Díky tomu má výrobek mnohem delší trvanlivost.

Objem balení: 1000 ml

Vyrobeno v Nizozemsku

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na problematickou pleť
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

The health factory logo

Společnost The Health Factory, která byla založena před dvaceti lety v Londýně, vznikla na základě osobní zkušenosti se zdravím, která vedla k transformační cestě. Jako umělec zaměřený na fotografii a umění se zakladatel Steven setkal s oční infekcí, která výrazně ovlivnila jeho práci. Tradiční léčba se ukázala jako neúčinná, dokud neobjevil koloidní stříbro, prostředek, který nejen vyřešil jeho zdravotní problém, ale vzbudil hluboký zájem o jeho potenciální přínosy. Tato osobní zkušenost podnítila Stevenovo odhodlání zkoumat a vyvíjet vysoce kvalitní koloidní stříbro, což ho vedlo k založení společnosti The Health Factory. Díky svému vzdělání v oboru fotografie a znalosti účinků světla začal Steven vyrábět koloidní stříbro v naprosté tmě a balit ho do fialově zbarveného skla, aby zabránil oxidaci a zajistil optimální kvalitu produktu.

Během uplynulého desetiletí se společnost The Health Factory stala lídrem na trhu s nanominerály a nabízí rozmanitou škálu produktů, jako je nanohořčík, nanoplatina a multiminerál z korálu okinawa. Značka rozšířila svou působnost, má více než 400 prodejních míst v Nizozemsku a je dostupná v několika evropských zemích. K trvalému úspěchu značky přispívá Stevenovo praktické vedení v kombinaci s nadšeným týmem přibližně 20 zaměstnanců. Společnost se odlišuje svým závazkem k čistotě, bezpečnosti a biologické dostupnosti, přičemž mezi její jedinečné prodejní výhody patří 100% čistota, bez zápachu, barvy a chuti. Důraz společnosti The Health Factory na přímou absorpci do sliznice, vysokou energetickou hodnotu a vysoce kvalitní obalové materiály posiluje její pozici lídra na trhu v oblasti nanominerálů, který se věnuje inovacím a kvalitě výrobků.

The Health Factory BV, Herenweg 29G, 2105 MB Heemstede, Nizozemsko