Primulus 60 tablet

Kód: 876
569 Kč 508,04 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Primárně mužská záležitost!

Multivitamín moderního muže. PRIMULUS obsahuje jedinečné složení pečlivě vybraných vitamínů, minerálů a výtažků z bylin v jedné krabičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepřekonatelný pomocník každého muže!

Pokud trpíte nedostatečnou tvorbou vlastního testosteronu, existuje řešení v podově bylin. V mnoha druzích přírodní medicín se tyto byliny rozšířily právě i kvůli pozitivním účinkům na mužství, podporu tvorby testosteronu a nárůst svalové hmoty. Primulus je multivitamin stvořen právě pro muže, s důrazem na jeho každodenní potřeby. Obsahuje proto minerály jako je zinek, selen, hořčík vitamin B6, D3 a C. Také obsahuje dobře známé byliny jako je kotvičník a pískavici řecké seno, které velmi pozitivně ovlivňují mužské libido a produkci testosteronu.

Testosteron je primární mužský hormon a v případě jeho optimalizace dochází ke zvýšení energie a kvalitnějšímu sexuálnímu prožitku. Testosteron má také přímý vliv na kvalitu a délku erekce a také na kvalitu spermií.

  • Zlepšuje prokrvení penisu.
  • Zvyšuje hladinu testosteronu.
  • Čistí cévy od usazených tuků a cholesterolu.
  • Okysličuje mozek, podporuje výkonnost a zmírňuje únavu.
  • Zlepšuje imunitní systém a zrychluje rekonvalescenci.
  • Obsahuje adaptogeny, které zvyšují psychickou a fyzickou odolnost organismu.
  • Rychlejší nabírání svalové hmoty.
  • Zlepšení nálady.
  • Zvýšení libida.
  • Lepší regenerace organismu.

Všechny níže uvedené složky byly vybrány kvůli svému pozitivnímu efektu na hladinu testosteronu v těle a celkově pro jejich vliv na podporu energie, vitality a posílení imunity mužů.

Zinek

Zinek

Zinek patří k minerálním prvkům, kterých je v našem těle relativně malé množství, ale o to větší význam mají. Zinek je potřebný k aktivitě více než 200 enzymů, dále je nezbytný pro syntézu DNA a pro funkci některých bílkovin, které se na DNA váží. Jeho nedostatek se projevuje únavou, ztrátou chuti k jídlu, zhoršeným stavem kůže a také bolavými koutky na okraji úst. V multivitaminu PRIMULUS je zinek zastoupen ve formě citronanu zinečnatého (TriZinc Citrate), jež spadá do skupiny chelátů. Minerální cheláty jsou pro lidské tělo přirozenou formou minerální látky a jsou mnohem lépe vstřebatelné než organické čí anorganické formy minerálů. Obsah zinku v denní dávce je 15,4 mg.

Vitamín D3

Vitamín D3

Vitamín D3 patří k  nejdůležitějším a zároveň k nejvíce podceňovaným vitamínům vůbec. Spadá do skupiny kalciferolů a je strukturálně podobný steroidům jako testosteron, cholesterol nebo kortizol. Říká se mu také sluneční vitamín, jelikož se tvoří v kůži působením slunečního záření. Vitamín D3 podporuje správnou funkci imunitního systému, pomáhá udržovat zdravé zuby a kosti, přispívá k normální činnosti svalů a je důležitý pro vstřebávání a využití vápníku a fosforu v těle. Odborníci se shodují, že téměř 70 % populace trpí nedostatkem vitamínu D3, z důvodu menšího pobytu na slunci a nošení oblečení, chránícího před slunečním svitem. V denní dávce produktu PRIMULUS je obsah vitamínu D3 2000 jednotek Ul.

Hořčík

Hořčík

Hořčík je velmi významným biogenním prvkem. Vyskytuje se převážně uvnitř buněk. Hořčík se zúčastňuje okolo 350 metabolických reakcí v těle. Je partnerem mnoha enzymů podílejících se na energetické přeměně, syntéze proteinů a DNA. Je nepostradatelný pro metabolismus vápníku a draslíku. Hořčík pomáhá udržovat normální funkčnost svalů a nervů, udržuje stabilní srdeční rytmus, zdravý imunitní systém a také zdravé kosti a zuby. V multivitaminu PRIMULUS je hořčík zastoupen v unikátní formě tzv. Aquamin Marine Magnesium, což je přírodní produkt s bohatým přírodním zdrojem minerálů pro obohacování potravin, který je získáván z možské vody a upravován z chemické formy MgO na hydroxid hořečnatý. Obsah hořčíku v denní dávce produktu je 245mg.

Vitamín B6

Vitamín B6

Vitamín B6 neboli pyridoxin je vitamín rozpustný ve vodě. Účinkuje jako tzv. koenzym, čímž urychluje chemické reakce v buňkách. Hraje významnou roli v činnosti enzymů, působících při rozkladu a zužitkování bílkovin, cukrů a tuků. Působí preventivně proti nervovým onemocněním, zlepšuje náladu a má také vliv na kvalitu kůže. Jeho nedostatek se projevuje podrážděním, slabostí, cukáním víček, záněty kůže či mrazením v končetinách. Vitamín B6 hraje také významnou roli při vstřebávání dalších dvou významných složek produktu PRIMULUS— zinku a hořčíku. V produktu PRIMULUS je zastoupen ve formě hydrochloridu, což přispívá k jeho optimálnímu vstřebávání do krevního řečiště. Vitamín B6 je v denní dávce v produktu obsažen ve 2 mg.

Vitamín C

Vitamín C

Vitamín C neboli kyselina askorbová je ve vodě rozpustná látka nezbytná k životu a udržení tělesného zdraví. V lidském těle plní mnoho důležitých funkcí. Hlavní funkci plní v metabolismu aminokyselin, konkrétně pro vznik nekódovaných aminokyselin hydroxylysinu a hydroxyprolinu. Tím se podílí na syntéze kolagenu. Dále je vitamín C důležitý pro tkáňové dýchání, podporuje vstřebávání železa, stimuluje tvorbu bílých a červených krvinek, vývoj kostí, zubů a chrupavek. Působí také jako antioxidant. Jeho nedostatek se projevuje sníženou obranyschopností organismu, častými infekcemi, otoky kloubů a dásní, ztrátou zubů či dokonce neplodností. V denní dávce produktu PRIMULUS je vitamin C zastoupen 100 mg kyseliny askorbové.

Selen

Selen

Selen funguje v lidském těle jako antioxidant a hraje důležitou roli v boji proti volným radikálům. Má také vliv na funkci řady enzymů, a tím ovlivňuje například obranyschopnost organismu, činnost jater, štítné žlázy, růst a rozmnožování. Jeho nedostatek se projevuje především zvýšenou únavou, svalovou slabostí či podrážděností. Denní dávka produktu PRIMULUS obsahuje 5,5 μg selenu.

Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno, Trigonella foenum-graecum nebo také zkráceně Fenugreek jsou názvy pro jednu z nejstarších kulturních rostlin. Její semena se používají jako koření a je hojně pěstována ve středomoří. Obsahuje velké množství hodnotných bílkovin, olejů, ale také menší množství alkaloidu trigonellinu, cholinu a triterpenové steroidní saponiny. Nověji objevenou látkou je také steroidní sapogenin - diosgenin. Fenugreek povzbuzuje trávení, ulevuje při kašli, nadýmání a průjmech, celkově působí jako univerzální toniku. Odpradávna je také využíván jako afrodisiakum. V denní dávce produktu PRIMULUS je obsažen extrakt ze semen této rostliny v obsahu 350,6 mg

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní nebo také Tribulus Terrestris je poléhavá bylina z čeledi kacibovitých. Obsahuje velké množství steroidních saponinů, rostlinných sterolů (fytosterolů), flavonoidů a alkaloidů. Ty působí na zvyšování hladiny luteinizačního hormonu (LH). Luteinizační hormon je glykoprotein produkovaný adenohypofýzou. Jeho hlavní funkcí je regulace hladiny testosteronu. Také pozitivně podporuje tvorbu energie, regeneraci, svalovou vytrvalost a imunitní funkce organismu. U mužů podporuje spermatogenezi. Od pradávných dob se používá jako afrodiziakum. V denní dávce produktu PRIMULUS je obsažen práškový extrakt z kotvičníku zemního s celkovým obsahem 60 % steroidních saponinů v obsahu 300 mg.

Extrakt z černého pepře

Extrakt z černého pepře

Černý pepř je často je medicíně používán jako antioxidant a aditivum, které urychluje vstřebávání dalších účinných látek v produktu PRIMULUS.


Dávkování:

2 tablety denně během nebo po jídle zapít vodou či jiným vhodným nápojem

Složení:

Velikost dávky: 2 tablet
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Zinek 15,4 mg 153,6%
Hořčík 245 mg 65,4%
Selen 5,5 μg 10%
Vitamín D3 50 μg (2000 IU) 1000%
Vitamín B6 2 mg 142,8%
Vitamín C 100 mg 125%
Biotin 60 μg 120%
Fenugreek (pískavice čecké seno) 350,6 mg **
Tribulus Terrestris (kotvičník zemní) 300 mg **
Extrakt z černého pepře 10 mg **
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora testosteronu
Hmotnost: 0.3 kg
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:
1
M Avatar autora | 14.6.2021
Po 15 dnech, žádná změna k lepšímu. Únava snad větší...
5
MS Avatar autora | 8.12.2020
S produktem jsem spokojen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Novoveská 2057/5d, 709 00 Ostrava, Mariánské Hory, Česká republika