Aquaphor Filtrační vložka K3 pro filtr pod dřez Crystal H

Kód: AQ103
429 Kč 354,55 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Náhradní filtr K3 je navržen s technologií CarbFiber Block. Zvýšené množství selektivních iontově výměnných vláken Aqualen přispívá k vysoké schopnosti filtru zadržovat sedimenty a umožňuje účinně odstraňovat koloidní a rozpuštěné železo. Náhradní filtr obsahuje stříbro v jeho aktivní iontové formě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aquaphor Filtrační vložka K3 pro filtr pod dřez Crystal H

Náhradní filtr K3 je navržen s technologií CarbFiber Block. Zvýšené množství selektivních iontově výměnných vláken Aqualen přispívá k vysoké schopnosti filtru zadržovat sedimenty a umožňuje účinně odstraňovat koloidní a rozpuštěné železo. Náhradní filtr obsahuje stříbro v jeho aktivní iontové formě. Z vody účinně odstraňuje:

  • Organické nečistoty (včetně fenolů)
  • Těžké kovy
  • Rez
  • Chlór
  • Zbytky léků
  • Částice o velikosti až 5 mikronů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Patrony pro filtry pod dřez
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mise společnosti Aquaphor: Vytvářet nejlepší řešení pro zpřístupnění vody nejvyšší kvality každému člověku na Zemi.Aquaphor pokračuje v neustálém zdokonalování výrobků pro filtraci vody v domácnostech a firmách. Vyvíjí budoucí technologie, které překonají očekávání v oblasti čištění vody v rámci různých výzev. Navrhují postupy, které budou poskytovat na míru šitá a cenově dostupná řešení pro zlepšení zdraví lidí na celém světě.

Aquaphor International OÜ, L. Tolstoi 2A, Sillamäe, Estonsko, 40231